Reflux u 9-mesačného bábätka

8. nov 2023

Dobrý večer prajem,

mame doma 9 mesačne bábätko narodene predčasne. Už od mesiaca nám veľmi zváracia a ublinkáva. Menili sme mlieka na AR a ani to veľmi nepomohlo. Dokonca ani tuhá strava to nezmiernila. Boli sme aj na gastre no nejak veľmi nám nepomohla. A sono brucha nám odporučila až v januári. Skúšali sme aj gastrotus tiež nepomohlo. Už sme doma zúfalí. Čo vám pomohlo? Kedy vám reflux prestal.

Ďakujem

july0
8. nov 2023

pomohlo vyčkať no vzdy dat odgrgnut a v noci do vyvysenej polohy. Prve 4 mesiace su zlé aj koliky aj reflux 🤷‍♀️ potom by to malo odoznieť

autor
8. nov 2023

@july0 Akurát, že už 9 mesiacov máme. Ďakujem

katarina161
8. nov 2023

Náš malý mal presne rok a pol reflux a pil len Sunar AR Premium 1 alebo 2 (po roku sme striedali) a potom po tom roku a pol to záhadne zmizlo. Veľa deťom to po roku zmizne.

jakubkoanjelik
8. nov 2023

Tiež mám 9 mesačnú, rovanko predčasne narodená a grcá v jednom kuse. Už sa mi zdalo , že svitá na lepšie časy a prd. Na porazenie

autor
8. nov 2023

@jakubkoanjelik Je to strašne, stále musíme nosiť náhradné oblečenie. Vkuse sme celá rodina ogrcaná.☹️

autor
8. nov 2023

@katarina161 Na gastro ste neboli?

jakubkoanjelik
8. nov 2023

Celá rodina a tá dlážka bože môj 😭. 1000 krát do dňa aby človek s mopom behal lebo grcka tu, grcka tam, hentam....

alex5896
8. nov 2023

Ahoj na gastre nepozu povedia gastrotus vyvysena poloha...mali sme bebu AR ta je hustejsia ale reflux zacal ustupovat az tesne pred dvoma rokmi 🙄 mi sme negrckali ale kaslala z toho ako sa jej mliecko vratilo to nam zistili na sone .

autor
8. nov 2023

@alex5896 Presne to nám povedala režimové opatrenia. Sono až keď bude mať 11 mesiacov. No des

july0
8. nov 2023

a nemoze to byt alergia na mlieko ? lebo mne synovi tak zistili zacal stale zvracavat a skoncili sme az v nemocke 🤷‍♀️ niekomu sa alergia vyvynie neskor niekto sa stym uz narodi.

katarina161
9. nov 2023

Nie. Bolo nám povedané ze to po roku zmizne. Aj moje kamarátky co majú deti tak mali reflux a zmizol. Dievčatko malo rok a 3 mesiace, druhé presne rok, chlapček rok a 7 mesiacov, a rok a 4 mesiace.