Reflux, kašeľ a mlieko. Poradíte?

tommynika
29. júl 2014

Ahojky, chcem sa spýtať mám 5mes dvojčatá a ma jedna z nich má kašel, pri každom krmeni si odgrgnu, a sem tam vygrcnu asi cca za lyžicku mlieka UM. od včera zahustujem nutritonom, majú nabeh na alergie, a maju aj koliky, a rada by som počula s akým AR mliekom máte skúsenost? dakujem,
FRANCE LAIT AR
NUTRILON A.R.
HiPP Anti-Reflux BIO špeciálna dojčenská výživa
BEBA A.R.
HUMANA AR

lalinko2010
29. júl 2014

ahoj, nemám skúsenosť, ale zmen otázku na diskusiu! viac sa potom dozvieš, lebo budeš vedieť sa báb pýtať a takto sa nedozvieš nič.

lucy125
29. júl 2014

My sme použivali Nutrilon AR ale kedže bol drahy tak sme ho davali od 2mes. do 4mes. a potom Babylove zahustene Nutritonom.

danielahamar
29. júl 2014

ten kasel je prave z refluxu 😉 kasel sme mali v kuse cca 6rokov, az pokial nan neprisli, zisitli nam aj int.laktozy, takze sme mlieko úplne vysadili, kasel presiel 🙂 a inac ked bol malicky, tak mal nutrilon AR, vtedy nic moc nebolo, aj to som mu davala svojvolne, lebo vela grckal a nik to neriesil

dadka7828
29. júl 2014

Ahojček my sme používali ked bol štupel malinký pred krmením s nutrilon AR nejaký sirup dávalo sa to 30min. pred krmením a pomohlo len musel byť v 40 stupňovom uhle aby všetko s neho nevytieklo a od 6 mesiacov som mu začala dávať normálne plnotučné mlieko teraz má 12 rokov a je chlap jak hora bez alergii zdravý ako repa :D

csenibaba
29. júl 2014

Ahoj nas teraz mal 22 mesiacov a dodnes jedava (miesto krav.mlieka-ten nezje)nutrilon Ar,vlastne Milumil AR -kupujeme v madarsku a tam vide 900 g cca 7 euro!