Reflux a kakanie

nona31
26. mar 2018

Dievčence prosim Vas ako kakaju vaše detičky z reflux použivame to zahustene mliečko Nutrilon Ar po 4 dni pouzivania sa nevedel vykakat nakoniec sa podarilo ale placom mal tvrdu stolica....

sincerity
26. mar 2018

Ahoj. My používame už 5 mesiacov a žiaden problém malý nemá. Stolicu mával 1-2 x denne, oranžovej farby, horčicová konzistencia.... žiadne tvrdé hrudy. Teraz s príkrmami je to častejšie.

nona31
autor
26. mar 2018

@sincerity a davala si mu vodu alebo čaj?

sincerity
26. mar 2018

@nona31 práveže nie. Nechce vôbec ani vodu ani čaj. A ak áno.... tak sa to dá rátať na kvapky...

adalea
26. mar 2018

@nona31 ahoj, naša mala tiež zápchy z neho...skončili sme až na chirurgii s podozrením na upchatie čriev. Potom keď bola väčšia, tak zadržiavala, lebo sa bála bolesti😟. Dávali sme duphalac na zmäkčenie. Koľko má malý? Ak prikrmuješ skús hrušku, slivky. A mlieko skús zarobiť do vývaru z ovsených vločiek, to pomáha

nona31
autor
26. mar 2018

@adalea dnes ma 2 mesiace uz nekojim

adalea
26. mar 2018

@nona31 skús ten vývar z vločiek a do toho zarobiť mlieko. Naša sa stále pučila, skúšala a nešlo to, dávali sme aj rúrku, inak sa nevykakala. Držím palce

nona31
autor
26. mar 2018

@adalea dakujem skusime ten vyvar davam u aj vodu a feniklovy čaj tak uvidim..

karmela
26. mar 2018

@nona31 aj my sme mali zapchu s nutrilonu ár tak som zmenila na sunar ár a sme už chvalabohu v pohode a pekne kakame.Aj s Humánny ár vraj dobre kakaju detičky.Nam poradila na gastro dr.Ale sunar nám robí naj tak sme prinom ostali.Prvorodena vyrástla na nutrilon ár aj kakala pekne ale neviem či sa niečo zmenilo v zložení.Co čítam plus osobná skúsenosť tak niektorým detickam nerobí dobre kvôli zápche

bubinko1506
27. mar 2018

Moji mali bebu ar, s kakanim problemy nemali

ivanamyl
27. mar 2018

Na zriedenie stolice je velmi dobry harmancekovy cajik. Overene. Skuste maleho aj viac polohovat na brusko, cvicit s nozkami. Pripadne brusko masirovat s Pupikom.
Feniklovy caj zbytocne nafukuje. Drzim prsty 😉