Pupočná hernia - bolesť bruška

dubravka11
27. mar 2022

Mala ma mesiac a pupocnu herniu, doktorka nam tvrdi, ze to nema vplyv na koliky a bolest bruska. No ona sa stale puci a tlaci aj zo spanku, je dojcena kala kazdy den ak vetry ma no i napriek tomu je uplakana a mam pocit, ze je to spojene s tou herniou. Mate niekto skusennosti a cp vam pomohlo?
Dakujem

riskoh
27. mar 2022

Brat ma chlapca,kt.ma od marodenia pruh,neuveritelne plakal,vzdy mu to vyslo,na pohotovosti nikto nic neriesil,zoperovali ho v 6 .mesiaci a bolo z neho uplne ine babatko,podotykam,ze ziju v UK

dubravka11
autor
27. mar 2022

@riskoh dakujem, tiez si myslim, ze to ma suvis s tou herniou, nasa pediatricka ma uplne zrusila, ze to nesuvisi a na detskej chirurgii sa to len śleduje do predskolskeho veku.

nevenka
27. mar 2022

@dubravka11
@riskoh citat tak toto pred 6,5 rokom...😪...Nasej malej koliky zacali presne, ked mala mesiac a skoncilo to cca v roku a pol. Stale ma pruh a planujeme ist znova na konzultaciu na chirurgiu. A toto iste, ale miernejsie ma aj nas dalsi drobec, aktualne uz ma 15 mesiacov a je to lepsie. Ale stale nie ktovie co.

nevenka
27. mar 2022

@dubravka11 presne takto sme dopadli s oboma detmi...nikto nic neriesi...

A amatka je hysterka. Mam 3 deti, prve malo normalne koliky, ale to bol slaby odvar toho, co mala potom dcerka a tretie dietatko tiez tak podobne. Ze to babatka "mavaju", ze co si myslim...vysmiali ma vsade..

dubravka11
autor
27. mar 2022

@nevenka ved prave tiez je to nase 3 dieta a nemyslim si ze je to normalne. Ak sa dopatram k niecomu dam vediet.