Pupienky ako keby žihľavka

janka714
31. máj 2022

Ahojte,prosím stretli ste sa s tým, že dieťaťu sa objavia také pupienka,akoby zihlavka či štípance ( foto prikladám) a za chvíľu samé zmiznú, na rôznych miestach tela...dcéra má 20 mesiacov,začalo to včera, robilo sa jej to aj počas noci, vtedy hovorila, že ju to aj svrbí,no inak počas dňa sa nesťažuje, že by ju to nejako obťažovalo....nejedla nic nové...pred týždňom brala antibiotiká Sumamed, dávam jej aj probiotiká biogaja,no stále sa nevieme zbaviť riedkej stolice ( 5-6 za deň) a v stolici má aj dosť hlien...lekár po telefóne povedal, že tá stolica je z antibiotík a že tie pupienka je alergická reakcia...že ak to neprejde máme prísť o 2 dní... nemá ich veľa,no stále sa objavujú a za 5 minút zase samé zmiznú, chvíľu nemá nič,potom sa jej objavia 3-4 bodky...ešte som sa s tým nestretla, prosím neviete mi poradiť,čo by to mohlo byť, vopred ďakujem

ivana1592
13. jan 2023

@janka714 dobrý deň . Prosím vás, prišli ste na to z čoho to bolo? Malej sa toto isté vyhadzuje, už je to týždeň, pôjdeme už k dr. Lebo to neprestáva.

janka714
autor
13. jan 2023

@ivana1592 dobrý večer,nie neprišli,prešlo to za 2 dni samé , potom ešte raz sa to objavilo za pol roka....vždy to bolo keď bola chorá, imunita oslabená a asi zareagovala alergický na niečo...držím vám palce,aby ste sa čo najskôr uzdravili, ak na niečo prídu prosím napíšte mi,zaujíma ma,čo to môže byť ďakujem