Pukanie v ramennom kĺbe u dvojročnej dcéry

zuzulik236
30. dec 2016

ahojte maminky nenasla som podobnu diskusiu ale dcere uz dlhsie puka v oboch ramennych klboch a to dost nahlas... predtym to zvykli byt aj zapestie a prsty ale to akosi same zmizlo len neviem co s tymi ramienkami... boli sme u dr ta nas poslala na ortopediu ale tam maju sialene terminy do maja nemaju termin a od juna este neobjednavaju zda sa mi to sialene dlho... mate niektora skusenosti s cimsi podobnym? ak ano co nasledovalo- myslim dagnoza a liecba? dakujem moc 🙂

zuzulik236
autor
30. dec 2016

nikto nic?? skoda ☹

mishka221
1. jan 2017

Ahoj, mojmu synovi, ked mal rok aj nieco, zvykli tiez pukat klby, ale nielen ramenne. Obvodna lekarka mu vzala krv na zistenie hladiny vitaminu D. Ten som mu nakoniec v kvapkach musela davat dlhodobejsie, nepamatam si presne dokedy, ale pomohlo to a pukanie prestalo 🙂

zuzulik236
autor
2. feb 2017

@mishka221 dakujem no my stale nemame termin u ortopeda tak neviem asi skusim ten vit d snad nic nepokazim...

mishka221
2. feb 2017

@zuzulik236 s tymi terminmi u lekarov to je hrozne ☹ nam fakt pomohol ten vitamin D. Pripadne sa porad s obvodnou lekarkou, skus jej zavolat 😉 U nas ta hladina D vitaminu bolo prve, co zistovala a vobec nas k ortopedovi neposlala. Neviem teda, aku velku mas dcerku. Tu som ohladom podavania vitaminu D detom nasla clanok, skus pozriet: https://d-vitamin.sk/detom-vitamin-d-v-kvapkach/

miska143
2. feb 2017

No my sme to tiez mali...bzdy ked som chytila mali za ruky tak jej tam tak puklo...nam detska doktorka povedala ,ze to neni nic vazne,ze tam ma este nejake plyny a to vydava ten zvuk...a po case jej to prestalo...snad je to aj vas pripad