Pučenie 2,5 mesačného bábätka v spánku

pupatko112
1. júl 2014

Mamičky Prosím poraďte mi. Naša Dcérka sa už dlhšiu dobu pravidelne nad ránom okolo 2-3 začne pucit , mrvit, mrnkat. Robí to až do rána každých 15 min až hodinu. . Niekedy sa vie zobudit no vačšinou hned je to zo spánku. Trvá to už dosť dlho asi aj 3 týždne A je to pravidelne každú noc. Niekedy si aj poprdka pri tom puceni no O chvíľu sa puči znovu. Čím to môže byť ? Mali ste S tým niektorá skúsenosť. ?

miskaska
1. júl 2014

@pupatko112 nezrelé bruško. Musí z toho vyrásť. My sme sa natrápili veľmi, keďže ho to budilo.

zuzka1008
1. júl 2014

Bruško ju trapi,skús pred spaním masáže

dobromila1111
1. júl 2014

nas maly sa tiez pucil nad ranom.To sa snazil akoze vykakat,mal zapchy.Neviem,ci kojite,ci nie,no my sme sa nekojili a pomohla nam zmena mliecka (znacky).

pupatko112
autor
1. júl 2014

Myslela som si že to bude bruškom no nešlo mi do hlavy že pred tým spinkala pekne. , ako vravím len posledné 3 týždne sa tak pučí. Dúfam že to prejde čoskoro.. mávala aj koliky no tie nám už skončili, už len občas ju trápia. .
Miskaska a ako dlho vám to pučenie trvalo ? Kedy sa malému uľavilo ? A riešili ste to nejako?

pupatko112
autor
1. júl 2014

Dobromila 1111 kojime sa 🙂

pupatko112
autor
1. júl 2014

@miskaska ako dlho vám to pučenie trvalo ? Kedy sa malému uľavilo ? A riešili ste to nejako?

saskabodka
1. júl 2014

Moje dieťa sa pucilo tiež. Ako náhle sme vigantol nahradili iným D vitamínom, bolo po puceni.

miskaska
1. júl 2014

@pupatko112 preslo nam to okolo pol roka. Ale moj Edko bol specialny pripad, ten sa pucil od rana do rana, stale. Spat nevedel, ak tak v kociku, alebo na prsniku. A velmi mu pomahalo, spinkat na brusku 🙂 ..skusali sme Espumisan, BioGaiu...ale chcelo to len cas.

girlie_konik
1. júl 2014

@pupatko112 moj maly sa v tomto veku tiez pucil, niekedy aj cele dni.. neboj, ako prislo, tak odide, podla mna uz coskoro, okolo 3. mesiaca by uz malo byt brusko zrele a pucenie odozniet 🙂

ichbinich
2. júl 2014

@pupatko112: to mali obe moje deti. Ja som tomu hovorila prdiaca hodina 😀
U mojich to bolo okolo 4-5 rano. Potom z toho vyrastli, nerobila som s tym nic...