Problémy s kolikou

denulienkad
23. feb 2014

Ahojte dievcata.Chcem sa opytat ako bojujete proti kolike.Kupila som malemu espumisan l a aj infacol.A vobec nezaberaju.Cez obed ma aj vetriky a pride ku veceru a zacne to.Aj masticku pupik som.kupila a nic.Je plne dojceny.Mne sa zda,ze to ma s kapucina.2 krat som si ho dala a vtedy mal koliku.

luba28
23. feb 2014

@denulienkad vsetko mas,...ale okrem toho aj masaz bruska pomaha,cvicenie s nozickami a teply/az skoro horuci /obklad na brusko/body/,....a cumel tiez pomaha,....koliky tak väcsinou prichadzaju vecer,....do 3 mesiacov sme ich mali aj my,....pritlac si maleho okolo seba a natriasaj ho jemne ,....

adigo81
23. feb 2014

Nám strasne pomohli kvapky Coliprev odkedy ich dávame,koliku sme už našťastie nemali.Pomáha tiež mášaž a bruška Pupikom a teplé obklady na bruško a samozrejme cvičiť s nozickami 😉.nám Espumisan vobec nepomohol,skôr naopak.

dobromila1111
23. feb 2014

Ahoj, my sme skusali tiez vsetky mozne kvapky a pomohol az Coliprev.

denulienkad
autor
23. feb 2014

A tie coliprev sa daju aj na lekarsky predpis,lebo su dost drahe.

luba28
23. feb 2014

@denulienkad ani jedny doplnkove lieky sa nepisu na predpis,...musis investovat,..my sme kupovali bio-gayu a ta stoji tiez cca 10-11 eur,....ale mne to vtedy bolo jedno,hlavne ze sa malemu ulavilo,...

miraklemeister
23. feb 2014

Vela nosit vertikalne s pokrcenymi nozickami.teply obklad.a dosledne odgrgavat plus kvapky.

michaela45
23. feb 2014

@denulienkad skús sabsinplex ten je aj ako voľnopredajný za niakych 4e a na predpis je za 0,71 tuším malému len ten zaberal a tiež sme všetko skúšali dávala som 15kvapiek do každého mlieka keď šiel papať a teraz je uplne v pohode a keď bolo najhoršie tak som si kúpila bio-gayu a to boli 3kvapky denne lenže tá môže byť otvorená len mesiac

deni2009
23. feb 2014

My sme skúšali všetko a pomohli až coliprev! Ak by si chcela uz sme ich vysadili a máme dve nacate flasky. Uz ich nepotrebujeme.