Problémy s kakaním dieťaťa, ktoré pije umelé mlieko

5. jún 2023

Zdravim vas maminky, kojila som iba mesiac, syncek uz bude mat dva mesiace a od prechodu na UM stale nekaka sam. Skusili sme harmancekovy aj feniklovy caj, prevarenu vodu, zrniecka feniklu, masaz bruska pupíkom, cvicenie s nozickami a bez rurky nic. Dokonca sme zmenili aj mlieko a nepomaha. Vieme ze rurka nie je dobra ale malicky velmi vrieska az sa zajakava. Ak by niektora z vas mala nejaky napad bola by som vdacna. Velmi chceme s tou rurkou skoncit no zaciatok hovienka ma velmi tuhy. Moc dakujem za kazdu radu.

pribinak
5. jún 2023

Asi by som zas zmenila mlieko a pridala probiotiká

autor
5. jún 2023

@pribinak len uz ake? probiotika mame Proviofix...

nika11103
5. jún 2023

Ahoj , my sme tiež menili mlieka a skončili sme na nutrilone comfort colics , tiež mala neznesiteľne koliky . Inak to mlieko ti môže predpisovať lekárka . Len treba vydržať , nám to teosku síce zmiernilo ale neodišli koliky - mali sme obdobie keď chúďatko len jedla spala alebo plakala nič medzitým nebolo strašne ju to bruško bolelo . Nepomáhalo nič žiadne kvapky ani probiotiká . Potom to proste po jej troch a niečo mesiacoch zázrakom zo dňa na deň odišlo . Držím palce

autor
5. jún 2023

@nika11103 dakujeme ja si myslim, ze uz to nijak nevyriesim asi len cakat a dufat 😒

lubkovaandrejka
10. jún 2023

Mozem napisat sukromnu spravu? Tiez sme sa s tym trapili,ale jedna mamicka na MK nam poradila a zabralo, len to bude zdlhavy popis 🙂