Problém so stolicou u ročnej dcérky

klarika2020
4. jún 2021

Pekný den. Prosim poradte🙏 mám ročnú dcérku a máme problém s kakaním. Máme strašne tvrdu stolicu. Kakala mini guločky tvrde ako kamen a aj zadocek jej krvácal. Poradte mi prosím ako zmakcit stolicu aby sa bez bolesti vykakala a bez toho aby som alarmovala lekara. Samozrejme ak nemate radu a je to potrebne lekarke urcite pojdem ja len aby som nerobila zbytocnu paniku. Za vsetky rady dakujem ♥️

pribinak
4. jún 2021

@klarika2020 zvýšiť pitný režim, nasadiť probiotiká, vyradiť na čas ryžu, mrkvu, banány
Dať viac ovocia a surovej zeleniny
Ráno treba dať vypiť pohár vlažnej vody, alebo aj teplej
Skvele sú lanové semiačka, pomlete a do papania
Skús jogurty, ale take živé, napr Tami

elizita
4. jún 2021

@klarika2020 ja odporucam aj za lyzicku lanoveho oleja

petra2019
4. jún 2021

@klarika2020 nám pomáhajú čučoriedky, maliny, jablká veľa vody, pripadne slivky zavarene sušené, ak ti pije ochutené vody/čaje skus jej rozrabat stavu zo slivkové ho kompótu s vodou ako sirupov vodu...

amelie2017
4. jún 2021

Vela tekutin je zaklad. A nasej pomaha avokado-bud samotne, alebo ho mozes mixnut s broskynou/ bananom a spapa ako jogurt.

mabenn
4. jún 2021

@klarika2020 čo vojde dnu to vyjde von, upraviť stravu, bezproblémové kakanie je o prevencii...pozor na veľa pečiva, z toho malý bobkoval...zelenina, ovocie, ovsené vločky, dostatok vody, normálna strava mäkká, neviem čo už papá

katka435
4. jún 2021

@klarika2020 Nám pomáha vylúh z ovsených vločiek...daj lyžičku ovsených vločiek, zalej deci a pol vriacej vody a vychladnuté jej dať piť...malý sme veľký problém so zápchou, toto nám pomohlo ešte v ten deň 🙂