Problém s kakaním

lia_nka
7. jún 2021

Ahojte mala už dlho nemôže kakat sama je len na rúrke myslím že to bolo tým že som ju kojila aj dávala um najprv sme skúsili bebu lebo ju tým dokrmovali v nemocnici ta jej nerobila dobre potom som asi 3x skúsila nutrilon ale žiadna zmena a teraz sme dali babylove ale už s tým že neni kojená ale čisto len na um problém je v tom že dnes keď sme jej dávali tu rúrku tak už mala veľmi hustú stolicu až takú normálnu nie ako majú bábätka a do zelena asi dva dni tiež mala trochu zelené v stolici ale potom nie a teraz úplne husté a zelené a smrdela jej ta stolica je to tým že už neni kojená alebo čo ? Lebo úplne neviem či mám ísť lekárovi nejako sa mi to nepáči

kukulienka83
7. jún 2021

@lia_nka zavolaj svojej pediatricke a ona ti povie. Nemusíš tam hned bežať. Nestriedaj tie mlieka tak často, výdrž a uvidíš či sa to upraví. Pokiaľ viem zelená stolica pri um je úplne bežná

tosca12
8. jún 2021

@lia_nka Neviem ako stare je dietatko, ale stolica nemusi byt denne. Taktiez u UM byva konzistencia tuhsia a taktiez zelena farba byva bezna, pokial nie su pritomne ine prejavy (bolesti bruska a pod.). Rurku by som osobne nepouzivala, nakolko dietatko si moze privyknut a uz sa same nevykaka. Ked tak iba sporadicky. Na upravu stolice je vhodne nasadit probiotika. Ale samozrejme, pokial sa ti cokolvek nebude zdat, treba volat lekarke.