Probiotiká v kvapkách pre 3-ročné dieťa

aduska11
15. sep 2022

Zeny poradte mi prosim probiotika pre trojrocne dieta,ktore nevypije nic ine ako cistu vodu..nieco bez chuti v kvapkach,co mu nakvapkam do vody a ani nezisti ze to vypil. Dakujem 🙏

nikpa
15. sep 2022

@aduska11 a čo také ktoré chutia ako cukríky? Mali sme lactoseven majú jahodovú príchuť a konzistenciu ako paralen, moze ich rozkusat alebo zapiť a aj biogaia sú tiež žuvacie. Syn obidve bez problémov pokusal a tiež je fajnový, pije jedine vodu. Skúšala som mu ešte primiešať do vody práškové Infants dophilus, nechcel. Ale keď bol chorý, pil čaj a tam ich nezistil. No a ešte sme mali také malé fľaštičky Enterina, chutili ako čučoriedkový sirup, tie boli dobré, pomohli. Ale keď pije len vodu tak neviem či by ti to vypil, jedine tá fľaštička je tam taká zaujímavá, s čím by si ho možno oblbla 🤷

saxana000
15. sep 2022

Probiofix..

ikonica
16. sep 2022

@aduska11 presne ako pise
@nikpa nasa tiez len cistu vodu pije a kvapky (vitaminy, probiotika) som jej kedysi miesala do lipanka, ale prisla na to a zacala mi ho odmietat... Tak som jej zacala davat multivitamin vo forme cukrikov (jamieson) a probiotika laktobacilky od naturevia (predtym som skusala probiomaxik ale tie nechcela, nechutili jej)