Probiotiká pre deti

mirkaknm
23. máj 2020

Ahojte maminky,
Ake probiotika uzivaju vase deticky ?
Poznate bipron? Tiez forever living, symprove ma nejake. Kazdy si propaguje to co predava a podla mna aj podla aj to radi. Je tu niekto na to odbornik?
Dakujem

missdiva
23. máj 2020

@mirkaknm vyskusala som ich viac, podla mna su najlepsie: SWISS NATUREVIA Laktobacily 5 Imunita s vit. C. Ale mozu ich az deti od 3.r

mirkaknm
autor
23. máj 2020

@missdiva Ja hladam pre 21 mesacne dietatko. V com su tie vase ine od ostatnych?

missdiva
23. máj 2020

@mirkaknm ja nic nepredavam ani nepropagujem.
Je to moj osobny pocit, ktore nam najviac sadli.

mirkaknm
autor
23. máj 2020

@missdiva Oki, ved ja tak ani nehovorim, ze predavate. Len ma zaujimalo ze ked ich mate viac otestovanych, ci viete povedat nejaky rozdiel, vyhodu? 🙂 nic zle

missdiva
23. máj 2020

@mirkaknm podla mna to mate individualne. Rovnako ako niekomu pomaha na bolest len ibalgin inemu zas len paralen atd.
Treba vyskusat viac a uvidite co vam sadne (mozno ine ako mne). My si davame preventivne jednu tabletku rano v kopke vitaminov. Tieto nie su pre mna tazke na zaludok, ani neviem, ze nieco beriem, necitim po nich v ustach hnusnu tabletkovu chut a su 100% rastlinneho povodu.

denda007
23. máj 2020

@mirkaknm ahoj. Náš malý užíval najskôr biogaju. A potom som vyskúšala probiofix baby a tie sú fajn 🙂 myslím že aj vďaka nim má pravidelné kakanie a našťastie nebol ani chorý. Vraj k tomu dopomáhajú.

mirkaknm
autor
24. máj 2020

@denda007 ako dlho ich uzivate?

denda007
25. máj 2020

@mirkaknm bod ukončeneho 1 mesiaca

denda007
25. máj 2020

@denda007 a teraz má pol roka

martiniking
12. okt 2021

Za nás Lactoseven Kids. Najlepšie.