Probiotiká pre 3-mesačné bábätko

Včera o 13:56

Ahojte. Ake probiotika ste davali/davate svojim babatkam? Mam doma 3 mesacneho. Davala som Biogaiu, no z tej ho bolelo brusko. Zmenili sme na Probiofix, ale mam pocit, ze aj z toho ho boli brusko, ale nie az tak ako pri Biogaii. (Skusila som mu par dni nedat Probiofix a je kludnejsi). Citala som, ze dobre su aj Infants Dophilus, ale u tych je vypadok na strane vyrobcu. (Ako Dcko davam DeVit, nie Vigantol).
Dakujem vopred za odpovede

anavixy
Včera o 14:17

Preco si myslis, ze je problem v probiotikach, ked nedas je stale dobre? Skus ich vynechat uplne, nie je povinne ich davat, aj ked je to odporucane u nedojcenych deti. A pripadne neskor skusit zacat davat.

andrea_82
Včera o 14:19

Ja som probiotika davala len pred dovolenkou a pocas uzivania antibiotik. A to bol na umelom mlieku a vobec mu nechybali. Podla mna je uplne zbytocne davat ich nonstop. A navyse ked mas pocit, ze dietatu nerobia dobre, tak sa na ne vykasli

evcagabi
Včera o 15:13

Ja davam probiofix. moja uz ma za sebou v 6t prve atb, potom som atb brala aj ja a neverim, ze do mliecka to nejde 😅😅 tak na odporucanie pediatricky ich davam. A mam pocit, ze jej pasuju. Je kludna, kaka vzdy rano a vobec sa mi uz nepuci