Privretý prst dieťaťa

2861994
1. jún 2024

Maminky prosím poradnte synček si privrel palče dnes sme boli na pohotovosti ale pan doktor mal toho veľa takže nás nevzal. Syn hýbe s palcekom ma čierny necht palec nieje fialový nechet zlezie určite len ja nejem nespím odkedy sa mu to stalo. Máte prosím s niečím takým skusenosti. Prikladam aj fofo

tundra
1. jún 2024

Kolega mal este pomliazdeny posledny clanok prsta a v Rakusku mu necht prevrtali,aby krv vysla von.Vyzera,ze nechtove lôzko poskodene nie je,necht podla mne nepôjde dole,normalne mu to vyrastie.

2861994
autor
1. jún 2024

@tundra uz aj keby siel dole by mi nevadilo len aby nebolo nic vaznejsie

tundra
1. jún 2024

@2861994 na zaklade osobnych zivotnych skusenosti,bud kludna,bude to bez nasledkov😉

2861994
autor
1. jún 2024

@tundra dakujem vam pekne

klip0
1. jún 2024

To kde ste boli na pohotovosti? Nemôže vás nevziať a odmietnuť bez vyšetrenia

2861994
autor
1. jún 2024

@klip0 urgentny príjem ževraj maju veľa operacii

marthy001
1. jún 2024

Možno do budúcna, moje deti keď mali skaredo privrete prsty - tiež sa im zafarbovali do fialova/modra, som im dávala hneď ručičku pod studenu tečúcu vodu. Vždy zatiaľ farba zmizla a tiež vyzerali najprv nechty všelijak🙂 ale pokiaľ prstek normálne používa mal by byt ok🙂

2861994
autor
1. jún 2024

@marthy001 ano používa len ten nech celí čierny , len ked sa on buchne povie au

judit47
1. jún 2024

Moj syn mal takto-rano do 3 dni mu navrel sli sme na pohotovst zlomeny 3 tyzdne sadra-nepadol neprivrel si netusime kde a kedy az rano s tym vstal.

Na Kramaroch mu to prepichli nech ta zrazenina vytecie, dr povedal ze bez rtg nic nebude robit-my sme si mysleli ze mu zchadza necht. Ale nie mal ho zlomeny…S prstom staval lego hybal s nim vsetko ok,zlomenina bola akoby pod nechtom-dceta znamej presne to iste len o den neskor a dr v Presove jej to nedal do sadry ze naco,len to mala mat olepene aby si nech nevytrhla-museli ist este 3 razy na prepich hematomu🙂takze asi ako ktory lekar.

klip0
1. jún 2024

@2861994 prepáč ale to mi príde ozaj ako blbosť. Normálne by som išla na detskú chirurgickú pohotovosť, musia vás zobrať. Môže byť pod tým nechtom zlomenina

jaskolka
1. jún 2024

Modrina sa mu vstrebe, necht mu zíde sám, vyrastie nový. Mali sme to isté, syn si privrel ruku do dverí auta (respektíve dcéra ich pribuchla, keď tam on stále držal ruku).

2861994
autor
1. jún 2024

@klip0 no tak nech vam to nepride ako blbosť prisli sme tam o pol8 rano sestricka nam povedala ze co nam treba tak sme povedali a ona povedala ale pan doktor je na vizite a ma naplanovane operacie na dnes

2861994
autor
1. jún 2024

@jaskolka no robí všetko s nim bije sestru ako vzdy 🙂 tak snáď to bude dobre

natalie1122
11. júl 2024

@2861994 ako ste dopadli s tym prstikom? Moj syn si prevratil stolik na seba na cele hrca a jeden prst mu to pricviklo.mal to podliate.ten prstik sme zbadali az na sruhy den.jedze hrca bola dost vyditelna.ale zacal mu hnis vytekat tak macame v repiku. Nepisti ked mu to stlacim.tak asi zlomeny neni.lebo vsetko chyta tou rucickou. Kolko sa vam to hojilo? My to mame uz 4den.

2861994
autor
13. aug 2024

@natalie1122 nechať zišiel už máme nový 🙂 trvalo to mesiac kým nechať zliezol