Prípravok Vironal a vaše skúsenosti s ním

veroveronika
31. júl 2011

ahojte, ma niekto skusenosti s pripravkom Vironal od firmy Energy?
dakujem 🙂

karamelinka
10. nov 2011

to by zaujimalo aj mna uvazujem o nom v suvislosti so synom je stale chory nastupil do skolky ale stale je doma...a mame este malinku dcerku a ta je chora spolu snim takze by ma velmi zaujimalo ci ho niekto pouzival dakujem

xxyy
11. feb 2013

ja mam skusenost, ak niekoho zaujima viac, nech mi napise

mamazem
20. apr 2013

Ahoj, spoločnosť Energy robí už dlhodobo projekt s niekoľkými škôlkami na celom Slovensku. Využívajú práve Vironal a potom ešte dva produtky Audiron a Spiron. Sledovali dochádzku detí do škôlok, ktoré brali a ktoré nebrali VIronal (preventívne stačí 1 kvapka denne počas 3 týždňov, potom 1 týždeň pauza, vydrží na niekoľko mesiacov). Dosahujú s ním veľmi dobré výsledky. Rada Vám poskytnem link na oficiálne výsledky používania v škôlkach. Môžete ma kontaktovať cez internú poštu alebo poradňu na našej webovej stránke mamazem.

diduska
26. okt 2014

@mamazem maju tieto kvapky aj bezne v lekarnach?dakujem

mamazem
28. okt 2014

@diduska tazko povedat, zalezi od majitela lekarne, ale skor nie. Daju sa zohnat v kluboch Energy po celom Slovensku alebo objednat napr. u nas na mamazem. Odkial ste?

diduska
28. okt 2014

@mamazem dakujem,uz som si objednala z mojalekaren.sk

zabavka
4. jún 2015

@mamazem moze 2 rocne dieta uzivat draciu krv alebo co by ste odporucili a lepsiu imunitu? Mavame problemi so soplikmi, zatekanim, 1 x afty a kasel, najskor suchy potom hlienovy..
Dakujem za odpoved 🙂

labajka
4. jún 2015

brala som všetky výrobky z tejto firmy, aj Vironal, momentálne beriem Gynex, nedám na ne dopustiť 🙂

bubu62
4. aug 2015

@zabavka
@labajka
@diduska beriete ich este?

labajka
5. aug 2015

už neberiem, som tehotná 🙂

bubu62
5. aug 2015

Kolko si ho brala?

labajka
5. aug 2015

ktorý konkrétne? ja som brala každý prípravok zhruba dve kúry, podľa toho, čo som si potrebovala dať v tele do poriadku, najviac som však brala Gynex, aj teraz pred druhým tehu. Dve kúry znamená 2x po 3 týždne. výsledky som mala pri každom prípravku, mala som veľké problémy s krvou, štítnou žľazou, pečeňou, imunitou, takže výsledky boli potvrdené i lekármi pri odberoch krvi

henamichal
5. sep 2015

Velmi som sklamana z Vironalu. Uzivali sme ho cely jul ako to bolo pisane 3 kvapky denne a akonahle maly nastupil do skolky, uz vcera od 4.septembra mame sopliky a sme chori. Ti vyrobcovia vselico slubuju len aby mamicky naleteli a kupovali drahe 20 eurove vyrobky,ktore ani nezaberaju. Boze,vsetko je lacny reklamny tah. No ja som az zhrozena kolko klamu vyrobcovia len aby mali profit. Teraz som kupila Vironal prvy a poslednykrat!

bubu62
5. sep 2015

@henamichal priynavam my sme ho nedavali pravidelne ale zatial klop.klop.klop. som spokojna nas zachranil v juli pred dalsimi antibiotikmi.

bubu62
5. sep 2015

3kvapky mali byt myslim rano a aj vecer 3 kvapky uzivat 3 tyzdne a tyzden pauza a teraz chcem skusit Renal..

henamichal
6. sep 2015

@bubu62 na krabičke je napísané, že 2 kvapky denne pre štvorročné dieťa. ja som dávala tri celý august a teraz sme nastúpili do škôlky, chodili sme tri dni a teraz cez víkend sme chorí. Žiaľ, ja už neverím na takéto zázračné tekutiny. Už viac kupovať Vironal nikdy nebudem.... 😝

bubu62
6. sep 2015

@henamichal mali ste si na nete precitat ja som sa tu radila s niekym a odpisali mi ze tri kvapky rano a 3 vecer,myslim ze po2kvapkach rano alebo ako ste to davali by to urcite nepomohlo...

chryse
17. sep 2015

@bubu62 dve kvapky udava vyrobca.

henamichal
18. sep 2015

@chryse áno, dve kvapky a nám to nepomohlo :( som sklamaná z Vironalu....

la2
15. dec 2015

@veroveronika ja mam len tie najlepsie skusenosti s nim, mam ho uz rok doma a vzdy ked dcerke zacnu sopliky tak jej ho nasadim, do 2 dni mamem bez nich a moze ist opat do skolky)

la2
15. dec 2015

@henamichal ja davam 5 kvapiek a vtedy to zabera)

bubu62
15. dec 2015

@la2 5kvapiek raz za den?kolko rocne?

la2
15. dec 2015

@bubu62 5 kvap.3x dennr,davam to hned ako začne malej viroza,do 2 dni máme pokoj,nedavam to ako prevenciu

henamichal
15. dec 2015

Ďakujem vám ženy za radu, ale nám ABSOLÚTNE nepomohol a ani to už nikdy viac kupovať nebudem. Pred mesiacom sme boli v nemocnici a predtým sme ho užívali. Strašne veľmi som sklamaná :((((

la2
15. dec 2015

@henamichal aj lieky zaberaju každému inak,dcerka brala na imunitu rybomunil- robil jej vyslovene zle, přitom ked ho bral syn tak mu pomohol....dcerke zabral až isoprinosin... tak vam nezabral vironal(

henamichal
16. dec 2015

@la2 Ahoj. Dakujem za reakciu 🙂 Predstav si, aka nahoda🙂 nam tiez zabera len a len Isoprinosine. Je to pre nas to naj! Mas pravdu. Kazdemu inak zaberaju tie lieky. Prajem vam vsetko dobre ale hlavne vela zdravia pre deticky.

bubu62
16. dec 2015

@henamichal to je co?

la2
16. dec 2015

@henamichal tak veru vela zdravicka prajem aj ja celej rodinke)

henamichal
16. dec 2015

@bubu62 Isoprinosine môže predpísať len imunológ, ale samozrejme predtým dieťa dôkladne vyšetrí, výsledky z krvného testu sú žiaľ až o 2-3 týždne. Isoprinosine podporuje imunitu, ničí isté vírusy, ktoré napadajú dýchací systém. Je to sirup.

la2
16. dec 2015

@henamichal su aj tabletky, zacali sme sirupom a DR nam uiz dala tabletky, mojmu synovi ich imunologicka predpisala aj na likvidaciu bradavic... nevedeli sme sa ich nicim zbavit-rok sme chpdili po laseroch a po koznych... a az isoprinosine nam pomohol... nevraviac o tom co som nakupila drahych pripravkov v lekarni na znicenie bradavic-mal ich chudatko na dlani(