Priehlbinka na hlave 5 ročného

lillyilly
25. jan 2021

Ahojte, moj 5-rocny syn ma na hore hlave taku plytku priehlbinku, akoby taku vlnku. Vsimla som si to ked som ho hladkala po hlavicke. Je to priblizne ma mieste kde bola fontanela, je to normalne tvrda lebka ale s takou akoby vlnkou alebo priehlbinkou. Nestretli ste sa s tym?

denica55
21. feb 2022

@lillyilly Ahoj, ja som tiež svojmu štvorročnému synovi pred pár dňami nášho na hlave takú istú priehlbinku ako ti to dopadlo bola si s tým u lekára?

lillyilly
autor
21. feb 2022

@denica55 ahoj, pediatricka to prehmatala, povedala ze to je ok a nemame sa s tym zatazovat 🙂

denica55
21. feb 2022

@lillyilly Ďakujem ti !Dúfam že to aj u nás tak bude🙏🏻spravila som tú chybu že som si začala čítať na nete a samozrejme také veci som sa dočítala, že som skoro do paniky upadá.Dik a všetko dobre tebe aj synčekovi

lillyilly
autor
21. feb 2022

@denica55 a co si sa docitala? Ja som samozrejme tiez googlila 😀 ale praveze som nasla len take ze to je bud tvar lebky alebo tak zrastol lebecny sev… kazdopadne pediatricka nad tym vyslovene mavla rukou, v tom momente ako to urobila zo mna vsetok stres opadol 😉

denica55
22. feb 2022

@lillyilly Nechci ani vedieť radšej,ukázalo mi to 4 alebo 5 diagnóz a všetky boli totálne hrôzostrašné.Aj my ideme za dva týždne k doktorovi, dali nám termín tak dúfam že bude všetko v poriadku

defulik
8. jún 2022

@denica55 ako to dopadlo co ti povedali? aj nasa ma taku priehlbinku, ma 2 roky. dakujem