Priehlbinka na hlave 2,5 ročného syna

marfusks
1. máj 2014

Ahojte, ospravedlnujem sa vam, ze som si vytvorila druhy nick, ale nechcem aby na niekto teraz ci v buducnosti spoznal. Mam 2 a pol rocneho syna a na hlave, tam, ako bola fontanela, len kusok viac napravo, mu ostala taka priehlbinka. Na dotyk, ked ho pohladkam po hlavicke, ma tam taku jamku asi 4x2 cm. Ale ma to tvrde, je tam kost. Baby, neviem co to moze znamenat. Ja ani nikto z mojich blizkych to tam nema. Maju vase deti okruhle hlavicky? Ked bol mensi, sedel na manzelskej posteli a naraz si lahol a buchol sa o drevo, ktore je tam vyvysene, mal asi tristvrte roka. Ale priehlbinku ma zhora na hlave, nie vzadu, kde sa buchol. Je mozne, ze to moze byt z toho? Nemate podobnu skusenost, ze by po uraze ostala deformovana hlavicka? Viem, ze nie ste vestice, ale moze to mat nejaky vplyv na jeho zdravie? Je uplne v pohode, sikovny je tak priemerne, ale pre mna je to velky sikovnik, nevidim nejake nasledky, len ked mu to tam nahmatam, obleje ma studeny pot. Prosim poradte... Dakujem

marfusks
autor
2. máj 2014

Este by som rada dodala, ze to ma tak, ze ked ho pohladkam po temene hlavy, ma tam taku vlnku. Maju to aj vase deti? Maminky, mozte aj IP pisat...

januliku
2. máj 2014

@marfusks Práve som malú (2,5r) pohladkala 😀 Tiež tam má jemnú vlnovku, ako je fontanela. Zbytočne sa nestresuj. Hlavička im rastie a mení aj tvar. Určite to nie je z toho úrazu. Pre svoj kľud zavolaj pediatričke, čo ti na to povie.

marfusks
autor
2. máj 2014

@januliku <3 Dakujem, taketo nieco som potrebovala pocut, nemam vo svojom okoli deti v tomto veku a cudzie na ihrisku ohmatavat nebudem 😀 Urcite sa popytam aj doktorky, len som chcela vediet, ako to maju ine deti. Este raz vdaka!

cherry19811
Autor odpoveď zmazal
Zobraz