Pretrvávajúca zvýšená teplota u 6 mesačného bábätka

evuoli
25. mar 2021

Dobry den, prosim ma niekto skusenost? Babatko coskoro 6-mesacne ma uz 4 tyzdne zvysenu teplotu, max teda len 37,4 stupna (meriam v zadocku a odpocitavam 0,5 st., pri merani bezdotykovym vzdy nameriam este viac), krvny obraz ukazal zvysenu hodnotu krvnych dosticiek (622), pojdeme na hematologiu. Zuby to nevyzeraju byt, dasienka ma ok. Dakujem

petus998
26. mar 2021

@evuoli aoj no mi prave sme mali aj vyse mesiaca kvoli zubom tiez sme nevedeli na to prist preco vysledky od dr. Ok a hned ako sa vyklubal prvy zubok po teplote ani chyru ani slichu ale zasa mam kamaratku ktora ma od narodenia az do teraz podotykam ma 30 r a nikdy nemala mensiu telesnu teplotu ako 37

evuoli
autor
26. mar 2021

@petus998 dakujem, no podla mna to zuby nebudu ale snad sa mylim... Starsiemu som to na dasienkach hned videla ked mu isli. Nevedela som ze mozu z toho byt teploty aj takto dlho..
On praveze maval normalnu teplotu, len zrazu pred 4 tyzdnami som zacitila ze ma horucu hlavku a odvtedy uz stale takto. Trapia ma aj tie zvysene trombocyty.

petus998
26. mar 2021

@evuoli no ale ak to neni zo zubkov treba to urcite riesit bo zvysena teplota u babatka nie je dobra tak dlho no mi sme zistili kvoli comu to bolo ale urcite by som tlacila na pediatricku

petus998
26. mar 2021

Este ma napadlo dat cipku ci po nej neklesa teplota ? Aalebo je stale taka vysoka aj po nej?

evuoli
autor
26. mar 2021

@petus998 skusila som Nurofen aj Paralen, po nich to na par hodin kleslo ale zas potom stuplo naspat.
Ano jednoznacne to budem nadalej riesit, dakujem

petus998
26. mar 2021

@evuoli moze to byt aj nejaky zapal v tele

evuoli
autor
26. mar 2021

@petus998 crp tiežz ma v norme. Ani ockovanie este nema..

petus998
26. mar 2021

@evuoli fuu tak to potom netusim