Pretiahnutie predkožky po zákroku

jankap55
5. apr 2021

Ahojte maminy. Potrebovala by som len info. Syn bol 31.3. na zákroku, narezali mu uzdicku, pretiahli predkožku. O týždeň mame kontrolu. Mame 2x denne pretahovat a natierať framikoinom. Len chudáka ho to dosť boli a na to citlivé, čo chápem. Chcela by som sa vás opýtať, čo ste si tým prešli, dokedy to bolo také boľavé a citlivé? Ďakujem veľmi pekne

sapetka
5. apr 2021

@jankap55 mna by zaujimalo ak sa mozem opytat kolko ma syn?

jankap55
autor
5. apr 2021

@sapetka o mesiac ma 5 rokov

jankap55
autor
5. apr 2021

@sapetka musela som to riešiť, lebo mu nešlo vôbec pretiahnuť, a pod predložkou sa mu robili hrudky mazu, ktorý sa nemal ako dostať von a aby syn nedostal z toho zápal, museli sme toto podstúpiť.

angel993
5. apr 2021

@jankap55 skúste vymočiť a vykúpať v sleze,malo by to pomôcť uvoľniť predkožku

jankap55
autor
5. apr 2021

@angel993 jemu to už ide po tom zákroku pretiahnuť, len ho to ešte boli a ma to citlivé. Tak som chcela vedieť, do kedy to bude asi také citlivé

majusikk
5. apr 2021

@jankap55 skôr sa bojí ako ho to boli nás nemal bolesti a robili mu to v 2.5 rokoch

sapetka
5. apr 2021

@jankap55 chudacik. Skus kupele robit zo slezu od Justu aspo 20-30min 2-3x denne a potom natriet slezovym kremom. Drzim prsty.

jankap55
autor
5. apr 2021

@sapetka ďakujem. Vyskúšam

sapetka
5. apr 2021

@jankap55 urcite vyskusat len pomoct moze. My to tak robime kupele sedave ma skoro kazdy vecer a po umyti natrem pindula

jankap55
autor
5. apr 2021

@majusikk keď si to stiahne sám tak do polovičky je to ok, ale keď mu to stiahnem ja až dole, tak plače. Ale dnes som si všimla ze už to nemá také červené, tak hádam už bude lepšie

kika831
5. apr 2021

@jankap55 prvy tyzden to bolo najhorsie- bolestive, druhy tyzden uz cikanie aj kupanie bolo bez placu. Drzim palce. Len pozor na ten framykoin- aby nezostal vnutri, moze tam zacat kvasit. Nas na to upozornoval doktor a kvoli tomu nam dal aj inu mast.

jankap55
autor
5. apr 2021

@kika831 nepamätáte si akú ste mali masť?

majusikk
5. apr 2021

@jankap55 áno musí sám v tedy sa nebude báť to musel aj náš mne nedal iba on sám a ja som dozerala

kika831
5. apr 2021

@jankap55 bactroban

luccija
5. apr 2021

@jankap55 nepretahuj až úplne ešte to má citlivé veď je len pár dní po zákroku.Zatial iba pokiaľ ide potom to bude leosie