Prerezanie uzdičky pod jazykom

monika7006
21. aug 2013

Mamičky z Levíc a okolia, máte skúsenosti s prerezaním uzdičky pod jazykom? Ak áno, koľko mesiacov alebo rokov malo Vaše dieťatko a koho by ste v Leviciach odporúčali. Vopred ďakujem

matrix87
21. aug 2013

@monika7006 ja sice nie som z levic ani okolia, ale minule som sa dozvedela od maminy mojej, ze mne podrezavali jazyk, ked som bola babatko este male... na daktorej poradni mi to vraj robili, ze ked som stale revala, tak mi dali aspon dovod na chvilu 🙂 ale nemam z toho ziadnu traumu ani ujmu ;)

monika7006
autor
21. aug 2013

aj môjmu manželovi to vraj robili,ale on už chodil do škôlky. tiež nemá traumu, to asi skôr ja ako mama budem mať väčšiu ako môj Jakub 🙂

winka99
21. aug 2013

ja tiez niesom z levic, ale nam lekar tak hovoril, ze to sa len s malymi noznickami pristrihne, len ze sa to da odlozit do veku 4-5 rokov ked uz jasne pocut na reci ze je to potrebne, my sme nedali, maly trocha sssykavkuje, ale mne sa to nahodou paci 🙂

jul11
21. aug 2013

Ahoj,je to standardny zakrok,nic vazneho.robi sa malym babatkam po narodeni,lebo maju problem prisat sa.vacsim detom sa robi,ked to zhodnoti logoped,ze to je dovodom zlej vyslovnosti.netreba sa bat