Preplachovanie nošteka u detičiek

marfa333
24. sep 2022

Dobrý deň, maminy od akého veku sa môže detičkam preplachovať noštek krhličkou alebo tými flaštičkami s roztokmi z lekárne?
Malý ma 1 rok a nevieme sa zbaviť hlienikov. Dávam morskú vodu, počkám 15 min odsajem noštek odsávačkou na vysávač ale nejde to všetko vonku. Potompri jedle a mliečku ho veľa naťahuje a vracia :( solmucol nepomáha, sinupret len trochu.
Ďakujem za odpovede

trgypadl
24. sep 2022

@marfa333 tym, ze davas ten solmucol, sinupret tak hlieny riedis a uvolnujes, nestačí len morska voda, potrebuje aj kvapky do nosa, drzte sa

veronikahuli
24. sep 2022

Môžeš toľko, koľko zvládne

nikpa
24. sep 2022

@marfa333 detičkám, noštek, hlienikov 🤦 niektorým ženám neprospieva byť na materskej 🙄

marfa333
autor
24. sep 2022

@trgypadl samozrejme používame aj nasivin, to som tam zabudla zmieniť. Práveže mi príde, ze sa tie hlieny moc neriedia, pretože nechcú ísť von.

marfa333
autor
24. sep 2022

@nikpa úprimne som si ani neuvedomila, že som tam napísala toľko zdobnenín, keď to teraz znovu čítam vyznie to naozaj zle 😂 ubezpečujem, ze v skutočnosti taka nie som. Ďakujem za tvoj komentár, ale ak ti vadí takáto blbosť radšej sa zdrž komentára, pisala som sem pre niečo iné ☺️

tehulka2011
24. sep 2022

@marfa333 robis vsetko dobre. Preplachovanie konvickou je realne mozne az od cca 3 rokov, dieta musi davat pozor, aby dychalo ustami, u 1rocneho si to neviem predstavit

marfa333
autor
24. sep 2022

@tehulka2011 okey, tak to radšej asi skúšať nebudem.