Preplach slzných kanálikov v Martine - skúsenosti

lili929
21. júl 2020

Ahojte, hrozi nam prepichovanie kanalikov u nasho 5 mesacneho synceka, lekarka nam odporucila ist do Martina, boli ste tam niekto s tymto problemom? Velmi sa toho bojim, ocko masirujeme, kvapkame antibioticke kvapky, ale nepomaha uz dlhsie nic...

sara07
21. júl 2020

jeho to určite nebude boliet, dajú mu kvapky na umrtvenie, a potom urobia preplach, ked je to nutné ulaví to tomu
my sme si tym prešli žial u všetkých troch , ked nič nepomáha treba, niekedy stačí raz niekedy dva krat
väčšínou mudr pošle za dvere aby mala klud rodiča, jeho daju do zavinovačky a tá mu skôr vadí ako ten preplach, on ten preplach vôbec neciti, mala som ho ako dospela a necitila som nič , skôr to bolo o psychike že mi tam šibrinkuju ihlou a vodou ale to si tak malé dieta neuvedomuje
možno vás mali skorej aj poslat nás posielali už po mesiaci a pol ked to nešlo kvapkami atd
ked sa to celé upchá je to horšie, neboj jeho to určite neboli, skôr sa mu nepači zavinočka, je to bežný zákrok čo robia za cca 1 min je po všetkom

lili929
autor
27. júl 2020

@sara07 vdaka za odpoved a este mam otazku, masirovala si slzniky, ci po preplachu uz netreba?

sara07
28. júl 2020

@lili929 uff tak to si nepamätám spyta sa mudr radšej