Prednison ročnému dieťaťu - za a proti

fantalata
9. jan 2017

Ahojte, dnes nam dr.predpisala prednison cipok,.moje dieta ma rok a je nachladnute, teda sople moc nema ale hrdlo cervene,vysledky vyteru este nemame ale vraj mu na noc mam dat cipok prednison berie este calcium a fenistil kvapky..crp bolo ok.viem ze v noci bude horsi bude aj.kaslat cez den je ok.ale aj tak hned mu supnut toto..dali by ste ???
Dakujem

81beruska81
9. jan 2017

prednison na take problemy, rocnemu dietatku?! Nikdy!!! A pozdrav lekarku...naozaj, toto zdaleka nie je dovod....

hivanik
9. jan 2017

@fantalata Pocula som ze na laryngytidu to predpisuju ale starsim detom. Pre mensie deti boli Rectodelt, ale bol vypadok lieku.

biba2014
9. jan 2017

Prednison mám podať synovi keď sa bude dusiť,co ja viem tak je to dá sa povedať život zachranujuci liek

biba2014
9. jan 2017

@biba2014 napr.pri laryngitide

fantalata
autor
9. jan 2017

Nedala som mu ten cipok zatial...zatial spinka pekne ☺

katulienkax
9. jan 2017

Fuha no asi len vtedy ked by sa velmi dusilo a nic nepomáhalo inac nie.

janinah
9. jan 2017

nedala by som

mom311
9. jan 2017

Ja by som nedala

zarja011
9. jan 2017

Za mna urcite nie

veroa
9. jan 2017

Môj syn máva laryngitidku,a keď je v noci zle,vtedy je prednizon vhodný. Môj syn má ale 5 rokov. Pokiaľ je to naozaj len prechladnutie,radsej by som na noc zvolila zvlhcovac vzduchu a zdvihnúť matrac pod hlavičkou.
Rýchle uzdravenie prajem

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeennyv
9. jan 2017

@fantalata lekari, ked sa jedna o hrdlo nechcu nic zanedbat, aby nedoslo k zaduseniu, no vsetky tieto cipky obsahuju pre mensie deti latky, ktore mozu sposobit predcasne vyvinutie atd a v prvom rade sa davaju pri tych najakutnejsich stavoch, ak sa neda dychat...pouvazovala by som nad lekarkou...

fantalata
autor
12. jan 2017

Dakujem za odpoved..nedala som mu to a vysledky hrdla ukazali ze je vse ok ziadne bakterie..
Tiez ma sklamalo preco hned dr. volila