Prednisolové čipky

youngmommy98k
12. apr 2022

Ahojte 🙂
Dnes nám doktorka predpísala prednisolové čípky,polku čípky na večer. Aké máte s nimi skúsenosti?

riskoh
12. apr 2022

Uzival syn pri laryngitide,davala som len v krajnom pripade,ked zachvat neprechadzal ani po fenistile a pobyte vonku

youngmommy98k
autor
12. apr 2022

@riskoh sú priliš škodlive? mne ich odporučila na večer dať

guiseppinka
12. apr 2022

Kym ich neberies ako lentilky, tak ok. Ja som davala starsej, po prvom uz bolo vidno mega zlepsenie a po druhom stav skvely... Brala 2 max 3.

riskoh
12. apr 2022

@youngmommy98k no su to hormony,snazila som sa ich davat len ozaj v nevyhnutnom pripade

veve16
12. apr 2022

@youngmommy98k ja som tiež dávala len pri záchvate,syn mával laryngitídy. Aj doktorka mi tak kázala,len pri záchvate.

euka210
12. apr 2022

@youngmommy98k su to kortikoidy, ja som dala len v pripade nudze pri laryngitide v noci...viac ako 1x nikdy nebolo treba. Casto staci ist s dietatom na studeng vzduch a sa mu ulavi.

mariet24
13. apr 2022

@youngmommy98k dala som len raz, syn mal extrémne silnú reakciu alergickú na lieky, po 2 cipkoch úplne zmizla...

youngmommy98k
autor
13. apr 2022

@mariet24 ako sa prejavila prosím ťa tá alergia?

mariet24
13. apr 2022

@youngmommy98k najprv to vyzeralo ako štípance na nohách a rukách, asi po pol dni sa zliali na také väčšie fľaky, na druhý deň aj bruško, na tretí mu to vyrazilo do tváre. Akurát cez víkend to začalo, v pondelok sme vybrali čipky a hneď to mizlo

lily14
12. máj 2022

Aj nám ich predpísala ,ale že každých 12 hodín? V pondelok večer mal záchvat hrôza som sa bála ale zvládli sme to len na balkóne a fenistil a calciym.V utorok u dr a tá že hneď podať keď prídeme domov tak som dala raz a je lepšie tak nemusím dať tých každých 12 hodín že?