Pravidelná horúčka u 10 mesačného synčeka

zuzi11111
23. nov 2013

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť lebo som už zúfalá. Mám doma 10 mesačného chlapčeka a od augusta máva každý mesiac teplotu až do 39,8 pokiaľ to mal len dva krát tak som to nejako veľmi neriešila ale lekára som samozrejme navštívila. Tretí krát sa mi to už prestalo pozdávať a teraz sme v horúčkach už po štvrtý krát a začínam sa dosť báť. Doposiaľ to vždy zmizlo tak na tretí deň no teraz dáko nič. Včera sme zase boli u našej pediatričky nech sa na neho pozrie a zase ako vždy nič. Ani sople ani hrdlo ani uši proste nič. Pre istotu nám zobrala krv i moč na všetko možné no dnes sme museli ísť na pohotovosť ale aj tak sa nič nevyriešilo. Robili mu aj CRP a to má pod 8 takže bakteriálny zápal to nebude. Čo to môže byť? Lieky nemáme žiadne len na horúčku. Čo mám robiť? Kde ísť?
Ďakujem Vám veľmi pekne za pomoc, radu, skúsenosti.

xlucia
23. nov 2013

@zuzi11111 pozri syndrom periodickych horucok? kedy bol ockovany?

skybaby
23. nov 2013

@zuzi11111 moja staršia mala horucky od deviatich mesiacov, raz mesačne okolo 40 stupňov a trvalo to tri štyri dni. Ale ona mala aj crp vždy cez 80. Ako rástla tak to ustupovalo. Pozri tu tému o periodickych horuckach

zuzi11111
autor
23. nov 2013

@xlucia očkovaný bol v auguste to bolo to druhé očkovanie. A k tomu syndrómu som sa dopracovala dnes a to by aj sedelo tak v pondelok sa musím spýtať u pediatra

gabika2206
23. nov 2013

@zuzi11111 ahoj ,moze to byt akp isu baby hore ,no my sme mali tento isty problem ,jeden cely mesiac po tri dni v tyzdni ,mal maly teplotu ,vzdy som samozrejme utekala k doktorovi ,vsetko bolo negat. a cuduj sa svete po stvrtych teplotach ,nap presne po tyzdni vysli 4 stolicky 🙂 ,uz mame aj ocne 4 a tie boli uplne bez teploty

aristka
23. nov 2013

a čo tak zúbky ,pri starších som nevedela ,že idú zúbky a pri malej som o tých zúbkoch vedela ,mala horúčky ...