Prasklinka v zápästí

emilllll
4. jan 2022

Dobrý deň môžem sa opýtať ci náhodou z vás sa nestalo to ze ste mali prasklinku v zápästí.Dali mi dlahu na 10dni

bubik6x
5. jan 2022

@emilllll ahoj, áno stalo a mala som ortézu, ktorú som musela nosiť asi mesiac a keď mi už povedali, že ju môžem dať dolu tak neskôr popri varení keď som zdvihla hrniec s polievkou mi znova prasklo, prečo sa pýtaš?

emilllll
autor
5. jan 2022

@bubik6x Spadla som tak zato sa pytam dali mi dlahu že o 10dni mám ísť na kontrolu.Moje deti keď mali prasklinku tak len octanova masť a obväz.Ze to nieje nič vážne.Tak zato sa pytam či mi dajú potom sadru po kontrole,alebo už len tu dlahu.

emilllll
autor
5. jan 2022

@bubik6x A potom zase orteza ďalší mesiac.Boze.

bubik6x
5. jan 2022

@emilllll vieš pokiaľ to je len malé tak ti možno ešte na chvíľu tu dlahu nechajú ale keď to je väčšie aj s opuchlinou tak ti sadru dať aj tak nemôžu, u mňa to bolo väčšie aj s opuchlinou, a ruka mi až cernala, ale oni ti aj tak povedia nedvíhat na tú ruku nič ťažké, no a ja som si myslela že ten hrniec predsa nie je taký ťažký 🤣

emilllll
autor
5. jan 2022

@bubik6x no ozaj hrniec nič ťažké takže ste mali dalsii mesiac dlahu,alebo bandáž.Och tak ja len dúfam,že to na kontrole nebude nič vážne bo aj v práci nechcem vynechať.

bubik6x
5. jan 2022

@emilllll pokiaľ budete ruku šetriť tak to bude v poriadku, držím palce 😉

emilllll
autor
6. jan 2022

@bubik6x ďakujem krásne no snažím sa no ale pri dvoch deťoch.

bubik6x
6. jan 2022

@emilllll poznám to, tiež mám dve 🤣