Pozitívna dcéra na Covid-19

anjelik44
31. mar 2023

Ahojte , zaujíma ma či vaše detičky mali covid ? Aky bol priebeh? Kedy išli do školky ? Kontaktovali ste doktora? Nejaká kontrola , pluc krvi atd...? Moja mala prvy den 39 cely den aj zvracala 2x , na dalsi den 38 a ine priznaky nie , a dalsie dni uz jej nic nebolo tak sme to ani neriesili , kym som nahle neochorela ja urobila spm si test a vyslo pozitivne , urobila som aj jej aj jej vyslo ze je pozitivna

pribinak
31. mar 2023

@anjelik44 nápis doktorke aspoň mail aby bola informovaná a mala záznam v karte

cookie29
31. mar 2023

mali, obe. Ozvi sa doktorke ale inak okrem karanteny nevidim nic. U starsieho to bol 1 den horucok okolo 40°C na druhy den trochu dospal a potom islo o moj zivot udrzat ho v karantene. Mladsie bolo grogy vyse tyzdna, vela zvracania, teploty nizsie ale trvalo to. Nemali naraz. Nevidim osobne dovod na kontrolu krvi ci pluc, pokial nie su ine problemy.

zuzkaa1991
31. mar 2023

@anjelik44 moja 5r v októbri od muza schytala našťastie len bezny priznak teplota kasel testovala som ju ale mala.len slabú čiarku 3 dni a vlastne jeden dva dni mala teploty muz bol na tom horsie a to mal druhýkrát ja som volala lekarke kedze mala 2 dni teploty dala jej 4dnove antibiotika ale ak nic vazne nie je a zlepsuje sa neriesila by som len zvysila vitamíny;) ale urcite zavolat nech zaznacia si

lb1984
31. mar 2023

@anjelik44 nasa 4 ročná 7 dní horucky - 6 dní 39C ani za... nechceli klesnúť pod 38,5C, na 7 deň 38,5 cez deň a večer už bez teploty. V ten deň sme boli u 2 lekároch na kontrole ORL a imunoalergologicky, kedy ju uzavreli ze je zdravá a v ešte ten večer začala plakať, sťažovať sa na uško a prišla teplota 39 z ničoho nič. 😒 2 dní nato sme skončili na covid ambulancii kde jej urobili RTG a MUDr ju skontroloval na odporúčanie pediatra. Po Covide mala kontrolu u imuno aj ORL. Hneď od začiatku covidu brala atb Suprax na covid ambulancii jej predpisali ďalšie. Atb brala 14 dní ale v zníženej dávke (namiesto 10ml brala 7,5ml) jeden krát denne.