Potenie dvojročného dieťaťa

27. sep 2021

Dcérka bude mať 2.roky, všimla som si že často sa potí keď zaspí večer vždy má mokré vlásky aj pyžamo, nechápem no skoro vždy je to tak, aj po obednom spánku sa budí spotená a to spi s holými nohami, prekrytá paplonom.
Neviete kde by mohla byť chyba, určite to spomeniem pediatrovi.
Len či bude to treba riešiť? Ďakujem za vaše skúsenosti

vanda323
27. sep 2021

Moja ešte si e 2 roky nemá, ale aj ona sa potí ...ako nevidím v Tom nič zlé asi sa jej dobre spinka

maminkadeticiek
27. sep 2021

Moj to ma od narodenia,tiez ma uz dva roky.Znicil perinky ako ich prepotil,dodnes ked zaspava tak mu na hlave uplne doslova stoji voda,vankus prepoteny.Urcite to treba spomenut dr.Pravdepodobne Vas posle k endokrinologovi na krv a vysetrenie.Aj my sme boli ale vsetko vyslo uplne v poriadku.Proste sa viac poti.Nesmrdi to ani nic len je pri zaspavani vzdy ako mys a crlkovo znesie menej oblecenia a prikyvok.Urcite nemusi spat v ponozkach a ja pokial nie je vyslovene zima prekryvam len lahsou dekou.

euka210
27. sep 2021

Je mozno potivy typ, a je jej pravdepodobne teplo. Mozno hruby paplon, teplo v izbe.

ruzasipova
27. sep 2021

Dcera je taka uz 6 rokov. Akonahle zaspi, do pol hodiny nakomplet mokra.

basska_b
27. sep 2021

Toto mala moja pri COVIDe, keď mala 2.75 roka. Ale bola to len 1-2 noci.

veronika0310
28. sep 2021

Môj syn mal to iste, dr nás chcela poslať k dr so štítnou žľazou, syn mal 21kg (4 roky), schudol na 19 a potenie bolo preč 😊