Porucha hlasu u dieťaťa - moje dieťa je stále zachrípnuté

logo_vierka
5. mar 2012

Dobrý deň,

vyhľadávam deti, ktoré veľa kričia, často sú bez hlasu, alebo sú stále zachrípnuté, majú iný hlas oproti rovesníkom... ak má aj vaše dieťa takéto problémy, je možné pomôcť mu a tým predchádzať rôznym problémom vo vyššom veku napr. v škole, pri výbere povolania náročného na hlas - speváci, herci, učitelia, manažéri,......

Som logopédka, ktorá sa zaoberá poruchami hlasu v detskom veku. Pracujem na vytvorení nového diagnostického nástroja na sledovanie následkov poruchy hlasu na každodenný život dieťaťa vo veku od 8 do 18 rokov.

Reakciou na túto výzvu nielen prispejete dobrej veci, ale získate cenné informácie o hlasových poruchách a o možnostiach zlepšenia kvality hlasu dieťaťa. V prípade bydliska v okolí Bratislavy je možno aj osobné stretnutie.

Ďakujem a teším sa na prípadnú spoluprácu

logo Vierka

verarus
11. okt 2012

Dobry den,zaujala ma Vasa prosba ci ponuka o vyhladavani deti s pporuchami hlasu.Moj syn ako zacal chodit do skolky je zachripnuty,teraz momentalne ma aj sopliky a je zachripnuty.Raz asi 15 mesacny mal zapalene hlasivky nerozpraval a potom bol klud.Teraz stale spieva a krici,a preto mame problem.Ma 2 roky a 9 mesiacov.Ako by som mu mala pomoct?Davam mu Calcium,ale nezabera.Nas problem trva uz 2.tyz,a zlepsenie ziadne.Tazko sa mu vysvetluje,ze nema kricat a setrit hlasivky,a preto by som chcela vediet ako mu pomoct.Kedy vobec ma vyznam navstivit logopeda?Pekny vecer.Viera