Poraďte, prosím, niečo účinné na opakujúci sa soor,žabku.

kusika
17. okt 2019

Dcere sa tlacia zubky ma 1.5 r a ma opakovany soor v pusinke . Dr.vravi ,ze koli zubkom ,ze ma oslabenu imunitu v puske. Brali sme antibiotika ,skusali sme uz sodu bykarbonu,fialovu vodicku ,teraz aloe first ,ale stale sa nam to vracia. Stolicu brali,ma v poriadku . Uz som stoho zufala ,vymenila som vsetky flasky,umyvam vsetko zo sod.byk. vsetko jej dezinfikujem .ale stale sa vracia. Mali ste aj vy take problemy ? Ak hej co vam pomohlo. Poradte prosim....dakujem

jeltica
17. okt 2019

@kusika A vitamin C a colostrum na imunitu si neskusala? Nam to velmi pomaha 🙂

kusika
autor
17. okt 2019

@jeltica vitamin c a vitamin B sme skusali . Colostrum moze aj tak male dieta ? Mozte my sem nahodit foto ake ? Dakujem

mmoonna
17. okt 2019

Moja dcéra chytila soor ešte v pôrodnici. A nedalo sa ho nijako zbaviť, vyskúšali sme asi všetko. zmizlo jej to, až keď som jej začala dávať príkrmy.

martina8888
17. okt 2019

@kusika polovičku tabletky kyseliny listovej rozpucit a nasypat do ustociek. Dieťatko si to samo pekne pocmula po celej pusinke.

kusika
autor
18. okt 2019

@jeltica kupili sme colostrum s jahodovou prichutou dakujem

kusika
autor
18. okt 2019

@martina8888 skusim aj to ...snad nieco uz zaberie...uz som zufala s toho dakujem

amallia
19. okt 2019

Nám pomohol obyčajný feniklový čaj.Stačí uvariť trošku silnejší čaj namočiť stetilnú gázu a povytierať pusinu. Vyskúšajte.

kusika
autor
19. okt 2019

@amallia dakujem pekne

dancura
3. aug 2020

@kusika Dobry den. Prosim vas,co vám zabralo na ten soor v ustach? Dcerka ma 9m a stale sa jej vracia, nechce kvoli tomu papavať a ani pit...uz sme preliecovali 7x, raz sme skončili aj v nemocke, co nic nechcela pit. Ďakujem za každú radu

kusika
autor
24. aug 2020

@dancura dobry vecer. Veru nam.nic nezaberalo nakoniec viete co obycajne kvapky z grepovych semiacok. Do tyzdna uplne bez sooru,zabky. My sme mali strasne problemy s tym. Tieto kvapky som.nakvapkala na tycinku co je na cistenie usiek a pusku vytrela a jednu kvapku kvapla len tak do ust nech si z jazyckom roznesie vsade. A veru som bohu vdacna za tie kvapky . Tu som nasla na ne odporucenia od jednej mamicky . V lekarni ich dostat kupit. Ked date dietatku nech nezapija nech ich necha posobit v puske. A su dobre aj na imunitu . Poslem foto

kusika
autor
24. aug 2020
kusika
autor
24. aug 2020

@dancura my sme skusali uz vsetko mozne od antibitik,fialovej vodicky, soda bykarbony,probiotik ,c vitamin bekomplex vseeetko mozne aj aloe vera a nic . Az toto po dlhom boji pomohlo. Skuste aj vy. Kulovala som to v dr. Max .verim ze toto isto vam pomoze . Dajte vediet . Drzte sa

dancura
25. aug 2020

@kusika ďakujem pekne

kusika
autor
25. aug 2020

@dancura zamalicko. Len nech vam pomozu. Poznam ake je to ked nic nepomaha . Drzte sa. Dajte vediet ci zabralo aj vam. Ale verim,ze hej. Ak nebude chciet si dat vytierat pusku tak jej dajte dva kvapky do pusky 2 krat za den aj tri krat nech sa jej to dostane vsade

kusika
autor
10. sep 2020

@dancura dobry den. Skusili ste ten citrovital? Pomohol? Ako sa ma dcerka?