Poraďte niečo účinné na imunitu detičiek

patik114
10. sep 2021

Ahojte poraďte mi niečo fakt účinné na imunitu dieťaťa ..dcéra je často chorá keď ju zacne bolieť hrdlo hneď začnú sopliky a hlavne kašeľ silný kašeľ akoby prieduškovy no teraz má akurat antibiotiká zatiaľ nevidím aby pomáhali dávam aj dithiaden na utlmenie kašľa a nič nepomáha natieram aj ju s borsučou masťou ...proste už všetko možné a nič nepomáha :( ďakujem za rady

fiafia
10. sep 2021

@patik114 Bronchovaxom na imunitu. Odvtedy viditeľné zlepšenie. Moja dcéra bola z mesiaca minimálne dva týždne chorá.

marianna_peskova
10. sep 2021

Odporúčam Cebion.

pataja
10. sep 2021

Jednoznačne sirup Imunoglukan.To mi radila vždy imunologicka, keď zrovna nemali predpísaný Imunor.

zuzubb007
10. sep 2021

Imonuglukan ja absolutne neodporucam brali obe deti asi rok a vysledok absolutne ziadny len vyhodene peniaze, vitamin D a ovocie, zelenina, vela pobytu von

biibiana
10. sep 2021

Tak rad na imunitu dostanes mnoho premnoho. Ja ti napisem takto, ked je dieta zdrave a nema ziadne alergie a imunoporuchy tak zakladna vec na posilnenie imunity je 1.strava 2. pitny rezim 3. otuzovanie 4.spanok
Zaradit do jedalnicka kvasene fermentovane potraviny, zdrave creva =silna imunita -kysla kapusta, pickles, kombucha, kefir, kyslomliecne jogurty. Ako doplnok stravy urcite vit.D3 a omega3 -napr.Zinzino olej. Obmedzit ba az vylucit sladkosti a fadne mucne jedla. Pridat cviklu a vit.C po celu zimu mozes cerpat z mraznicky -mrazeny rakytnik. Teraz este zozenies cerstvy a sup do mrazaku, len ziadne synteticke C 🤦‍♀️

gugulko
15. sep 2021

Nárosan tropic u nás topka nič lepšie nepoznám ....čisto prírodný kamoška Ti vie objednať ak chces daj vedieť....

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dajna8
27. sep 2021

Na imunitu je podľa mňa základ céčko a pobyt vonku na čerstvom vzduchu. To u nás je proste dvojka čo zaručene pomáha. Céčko kupujem Cebion, lebo je v kvapkách, má dobrú chuť a tým pádom Klára nemá problém ho užiť. Von chodíme každý deň aj keď len na hodinku alebo tak keď je chladno 🙂