Poraďte náušnice pre dcérku

barbara088
15. jan 2014

ahojte maminy.chcem dat dcerke nausnice.Z akého materialu maju byt zlate,chiurgicka ocel,striebro.....citala som ze je to jedno...pri dcerke sme kupili zlate no nerobili jej moc dobre a mne sa ani zlte zlato nepaci a o cene ani nehovorim....teraz ma strieborne a v pohode....bojim sa aby sme aj teraz nekupili zlato a zbytocne..prosim o radu dakujem

1zuzka1
15. jan 2014

Dcerka ma z bieleho zlata, mne sa zlte zlato nepaci.

linda20111
15. jan 2014

@barbara088 zlte zlato uz teraz nosi malokto, tak ja by som odporucila striebro. aj sama si pisala ze strieborne jej nerobia problem, tak myslim ze je to dobra volba.

alena0305
15. jan 2014

@barbara088 Ak je striebro nerobí problém - tak môže byť. Ja som nedávno kvôli malej stratila jednu zlatú náušnicu. Teraz som skúsila lacnejšiu verziu - z chirurgickej ocele - a sú ťažšie. Takže asi je lepšie to striebro.

laska1982
15. jan 2014

No ja som dcerke kupila z bieleho zlata, ale nerobili jej dobre, skusili sme aj striebro, takisto nedobre...takze jedine zlte zlato...aj ked mne osobne sa viac paci biele 🙂

jamabe
15. jan 2014

Aj naša má biele zlato. Striebro sčernie, treba ho často čistiť. Chirurgická oceľ je lacnejšia ako zlato , nečernie a nie sú na ňu alergické reakcie ak sa toho bojíš... 🙂

cikyta
15. jan 2014

@barbara088 A mne sa žlte páči 🙂 Načo biele ? To može mať rovno strieborné 🙂 Volba je len na tebe a čo sa páči tebe (či už chceš ísť trendovo, či nie) 🙂

zuzanale
15. jan 2014

@barbara088 ťažko povedať to je ako trafíš keďže každe je kov ale s prímesami a práve tie sposobujú alergie najmenej asi ta chirurgicka ocel u zlata či striebra je to najedno len podla citlivosti organizmu takže u niekoho sposobí problém u iných nie ..
čo sa týka ceny najlacnejšie striebro, chirurgická a potom zlato ... aj keď keďže som s tým robila si pamätám časy keď chirurgická ocel stála tolko čo zlato avšak zlato má hodnotu dodnes a je dokonca 2x drahšie ako vtedy chirurgickú možeš akurát tak do smetí hodiť 😅

my nosíme zlato dokonca žlté alebo kombináciu ale nám sa to tak páči takže ak sa tebe páči biele zlato,striebro či ocel kludne kúp 😉 lebo tvoje dieťa to bude nosiť a vám sa to musí páčiť iným nemusí a ak sa im nebude či majú iný názor nech si trhnú 😉

@linda20111 no neviem či málokto nosí žlté keďže ešte stále je 80% zlata v zlatníctvach žlté a pekné moderné vzory takže ak by ho nik nenosil nebol by dopyt a tým pádom ani ponuka zlatníkov

tinka8873
29. mar 2014

Chirurgickú oceľ naša mela so začiatku. Potom zlate od krstnej. Velmi pekne, a sedeli jej, len su visiace, a sa boim, že si ich potiahne. Potom urcite je dostane. Teraz ma také srdiečka tiež zlate. Ale rozmislam nad bielym zlatom, asi na narodky jej kúpime 🙂

krista55
24. apr 2014

Ja som svojej dcerke kupila minule take vesele male nausnicky zo striebra v kombinacii s kamienkom, https://www.silver.ag/nausnice-strieborne-cz-sr...
Su celkom lacne a kvalitne, objednali sme take klasicke ako su swarovske bezfarebné, ale teraz sme objednali tie cervené a sú naozaj krásne. Ja by som pre menšie deti radila skor striebro. Tá naša sa s tými naušničkami stále hrá, takže ani potom moc nie je lúto, ked sa jedna stratí.

nextik
7. okt 2014

Hladam nausnice pre 5 rocnu dcerku - ale neviem si rady - bud som nasla velke ako dospelacke alebo malinke babatkovske a tie ju uz zacinaju tlacit a preto ich chceme rychlo vymenit. Poradte kde zozeniem. dakujem.

zana7
26. nov 2014

AHOJTE :D Dcérka má 7týždňov a veľmi chceme náušničky... no lekárka ma poslala do zlatníctva na nastrelenie! Poraďte mi či mám teda ušká malej zveriť predavačke alebo inej lekárke, či sestričke 🙂 AAAAA kedy je možné nastrelenie vlastne? Dikes :D

ruzovy_gunar
3. jan 2015

ja odporúčam jednoznačne zlato a ak chcete dievčatku zvýšiť spoločenský status v škôlke odporúčam osadiť aspoň 5karátový diamant

laurablzn
12. máj 2015
Používateľ laurablzn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laurablzn.

ja som mojej 6 rocnej skolacke kupila krasne blistave strieborne nausnice bella60 so swarovskim kristalom http://www.klenotyhematit.sk/strieborne-nausnice?fs=1#page=12 , a ja som sebe objednala tiez :D

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianporadca
23. dec 2019

Ahoj, odporúčam strieborné alebo zlaté.

Chirurgická oceľ je veľmi odolný kov, ktorý pripomína striebro, ale časom sa môže zničiť ošúchať..
Zlato - Ušľachtilý kov ktorý má dlhú životnosť. Zlato neprekáža ani citlivím pokožkám a môžete vyberať z bieleho, žltého alebo ružového. No a striebro je klasika :D.

Ak by už bola dcérka väčšia tak sa môžete inšpirovať v tomto článku 🙂 https://mabell.sk/moderne-sperky/

lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaili
Autor odpoveď zmazal
Zobraz