Poraďte inhalátor pre 6 mesačné dieťa

27. mar 2022

Baby prosím poraďte dobrý inhalator pre polročné dieťa, najlepšie taky čo mu bude aj na pozdejsi vek. S akými značkami máte dobre skúsenosti? Ďakujem

ikonica
27. mar 2022

Tu sa pripnem, tiez chcem kupit. . Citam dost chvaly na Omron C28P... Moja dvojrocka je druhy krat chora (prvy krat mala covid s lahkym priebehom v 15 mes ) teraz ma nejake sople a dvojdnovu teplotu... A ostali huste sople, az jej mi je luto ked ju vecer pocujem, ako jej to v hrdle buble... Vyfukat to nevie, odsavame len ustne .. tak chcem skusit inhalator... Dostat do nej nejaky sinupret je nemozne, hned mi ho vyvrati...

martina1201
27. mar 2022

My máme Omron C28P má detske aj dospelácke inhalatorove masky a tiež do nosa detský aj dospelácky naustok a naustok do úst. Máme ten starší typ a teda deti naparujem už od mala. Najmenšia nemala ešte ani rok keď sme prvýkrát inhalovali. A znášala to dobré. Rovnako aj staršia. Dosť pomohol aj kamarátke ktorá to dávala jej cca 1,5 ročnému synovi pri opakovaných zápaloch pľúc. On to ale nechcel mať na tváricke tak mu to len zavesila na krk a účinkovalo to a vdychoval tu vincentku takýmto spôsobom. Ja len a len môžem odporučiť tento inhalator

autor
27. mar 2022

@martina1201 máš prosím link naňho, ak sa ešte dá kúpiť?

lelluska
28. mar 2022

Tiež mám Omron inhalator. Najlepšia investícia v živote! Používame tu detskú verziu, treba si však pred kúpou odsledovať vykon. Ak chcete inhalovať iba vincentku je jedno aký kúpite. Ale napríkad na Yabro už potrebujete nejaký s lepším výkonom.