Poradňa rizikového novorodenca

14. aug 2023

Ahojte. Tie čo máte doma predčasniatka a boli ste na rizikovvej poradni. Treba tam brať nejaké papiere od dr.? Napríklad ortopéd a tak.. My tam ideme prvý krát, malý má 6m a zabudla som s opýtať či treba zobrať výsledky vyšetrení od pediatra :(

lubkovaandrejka
14. aug 2023

Ahoj, vzdy od nas chceli vysetrenia, od pediatricky nie, skor ortoped, neurolog, alergologia,ale stalo sa parkrat,ze som zabudla doniest a povedali,ze nevadi,nabufuce 🙂

1234321
14. aug 2023

My sme boli pred nedávnom. Lekárke som dala lekárske správy automaticky ale ani si ich nepozrela :D len sa opýtala ako sa synček ma, ako s prikrmami, čo dokáže. Bola som veľmi ale veľmi zarazena, že ho ako lekárka neskontrolovala. Len sedela na stoličke a hotovo🤦‍♀️ keby som vedela, že to bude take “vyšetrenie” tak ani nejdem. Za mna zbytočne sme tam boli. Dala ďalšiu kontrolu o rok a hotovo.

autor
14. aug 2023

A kde chodíte? Aké mesto?

bejbypd
14. aug 2023

My sme boli v Martine keď mal tri mesiace,poriadne ho skontrolovala aj preštudoval kartu ,teraz ideme v septembri ako sedem mesačný. A isto si dá záležať,to jest psychomotoricky vyvoj ,držanie tela,blabotanie,reakcia na hračky a podobne..

lubkovaandrejka
14. aug 2023

@1234321 uplne suhlasim..

autor
14. aug 2023

@lubkovaandrejka
@1234321 nesrandujte. My ideme zajtra a budeme kvôli tomu dosť dlho cestovať tak dúfam že to nebude tak ako píšete a poriadne ho prezrú a povenujú sa mu

lubkovaandrejka
14. aug 2023

Neviem ci to robia vsade rovnako,ale ako spominala pani vyssie. Akurat ju tam odvazili a odmerali , ale inak sa pytala na ake vysetrenia sme boli, ake ma vysledky, co papala atd, viackrat som si vravela,ze na co je to dovre, ale my to aspon mame par metrov od domy