Poradíte s plyníkmi?

deniskaaaa
14. okt 2012

Ahojte, vie mi niekto poradiť, moje 3 mesačné bábenko (kojené) sa mi začalo v noci budievať (dovtedy spinkala aj 12 hodiniek) tak cca každú hodinku s plačom a pritom dvíha nožičky do vzduchu. Keď jej dám dudlík a pohladkám ju-zaspinká, ale opakuje sa to.....Môj názor je, že to môžu byť plyníky, ale už neviem ako jej mám pomôcť, už sme skúšali espumisan, sab simplex, cvičenie...neviem, čo ešte... Ďakujem za odpoveď!

kata13
14. okt 2012

mne to tiez malinka robila asi tyzden a dr mi poradila jej davat medzi kojeniami trosku vody, ze jej mozno chybaju tekutiny a zatial to funguje. sice stale sa sem tam puci,ale bez placu, spinka pri tom

lucinocka
14. okt 2012

@deniskaaaa daj na koniec teplomeru kus olejceka a jemne jej vsun do dupky, uvidis jak ju to uvolni🙂 Hlavne si pod nu nieco podloz 😀 moja sa tiez tak trapila, nieco jej nesadlo..a hned z nej vsetko vyletelo a prestala plakat🙂 Ked nechces teplomer, su na to rektalne trubky..aj tu mam doma ale teplomer sa mi zdal citlivejsi.. to v kritickom pripade.. nam pomaha fenyklovy cajik

sachmetttt
14. okt 2012

No neviem či poradím malá na to trpela dost dávam jej dávala kvapky espumisan,masáže bruška,cvičenie s nožičkami,niekedy pomohla rektálna trubička,a čo sa najviac osvečilo boly pecky zohriaze na bruško..je to taký vankušik a dá sa kupit i v drogerii DM.. moc držím palce nech sa to zlepší akonáhle sa začne viac pohybovat myslím že to bud ok 🙂

nikolet_89
15. okt 2012

ahoj vyskusaj babycalm...nam tiez nezabrali ani jedny tie co si pisala...a mozes vyskusat aj rektarnu, ked sa nevykaka tak sa aspon vyprdka...a taktiez mozes biogaju su to kvapky na upravenie crevnej mikroflory zvacsa sa davaju, ked prechadzas na UM, ale mozno by pomohli a feniklovy cajik...ja by som jej dala normalne z flasky, ono sa hovori,ze