Poradíte ohľadom výsledkov krvi dvojmesačného chlapca?

gabika165
2. okt 2013

Ahojte,vedeli by ste mi poradiť?moj maly bude mat tento týžden 2mesiace a uz bol 4krat na odbere krvi.Najskor mu vyšlo,že má menej červených krviniek a tak papa vitamíny,potom mu vyšiel vyšší draslík,co vraj súvisí s funkciou srdiečka,no pri ďalšom odbere bol nižší,no zase skočil sodik. Nemám s tým skúsenosti,je to moje prvé dieťa preto by som chcela vedieť či je to bežne,že raz vyskočí to,raz to.. Chudáčik, behám s ním stále po doktoroch,ale v konečnom dôsledku malému nič nie je len papa tie vitamíny na krvinky.Najnovsie,kvôli tomu sodiku mám ísť znova do nemocnice a uz má to nebaví... Ďakujem

ematko29
2. okt 2013

Ja mám 2deti ,ale ani s jednou som nemala také problémy.Nemusí to byť nič vážne,ale radšej počúvaj lekárov a behaj sním dalej ked treba,aby si niečo nezanedbala.Ja som sa s detmi nabehala až až,teraz sú už večšie auž sa to dúfam lepší.ja som zas taká matka,že radšej budem behať po vyšetreniach ,len nech mám istotu,že je dieťatko zdravé anerozmýšlala som nad tým,že ma to nebaví.

sedmokravka
2. okt 2013

@gabika165 ja ti napisem presne opacny nazor ako @ematko29 🙂 ale myslim ze je to na tebe a tvojom materskom instinkte. nam uz od narodenia chceli na dcere najst nejake choroby a nedostatky a neviem co, malo papala tak nas chceli poslat po sono, neuro, ekg a co ja viem co este krv brali a stale chceli hladat dovod preco moja dcera nemoze byt v poriadku, aj ked menej papa! tak som vsetkych poslala do haja a som dost znechutena z tohto systemu na SR. malej nic nie je a desi ma preco chcu aby bolo. nic v zlom, ked myslis ze malemu fakt nieco je, tak by ta take myslienky vobec nenapadli, ze ta to nebavi. ja viem o com pises. drzim palce a ja na tvojom mieste by som doktorov az tak nepocuvala. hlavne nie tu na sr. Doktori chcu liecit, ale nie vyliecit. ale to je moj nazor, nikomu ho nechcem nutit. len mi vadi ze hladaju a hladaju a chytia sa cohokolvek mi to niekedy pripada 😅

pink_lady
2. okt 2013

tak babatka maju raz to vyssie, raz to nizsie...aspon moj mal, tiez sme sa nabehali na krv, vitaminov napapali...nastastie sme mali dr, ze sice ked v nemocnici robili paniku tak ked mal potom u neho vsetko mimo normy tak len povedal davajte mu vitaminy, dajte mu cas a verte mu trosku ...on sa pozviecha.. 😉 sice moj neni uplne ok ale krv ma viac menej dobru ...drobne odchylky neriesim 😉