Poradíte ohľadom lieku pri zápale stredného ucha?

lilia13
22. máj 2013

moja 3 rocna dcera ma zapal stredneho ucha a dala som jej nurofen od teploty,lebo ma vysoke teploty a vyvracala mi to,mozem jej dat znova davku,niesom si ista ze vyvracala aj sirup,ma teplotu nadalej,

ivuska6
22. máj 2013

Dalsie nemozes dat mohlo jej tam nieco zostat skus sprchu alebo zabali a pri nahorsom za 4 hodiny daj dalsie iny druch a ked vracia skor cipku ak by si nestiahla teplotu do 4 hodin skus zavolat na pohotovost ony ti poradia lepsie

milka1978
22. máj 2013

@lilia13 ahoj ... no ak vracala môže to byť aj z Nurofenu .... môj mladší syn tiež nurofén sirup nemôže ... má potom z neho kŕče ... preto mu dávam čapíky ... počkaj ešte aspoň hodinku a ak jej teplota nezačne klesať daj jej znova dávku ... no ak vracala radšej by som jej dala čapík ... môže mať z teploty podráždený žalúdok a ak má zapálené uško tak asi má aj soplíky a preto ti môže ešte vracať .... môj starší syn má problémy s týmito zápalmi a preto už ideme 4.6 na operáciu takže viem o čom hovorím .... no radšej ešte počkaj ako som písala takú hodinku a ak teplota nezačne klesať daj jej radšej čapík .... ten máš istotu, že nevyvracia a zaberie do pol hodiny .... a teraz nech pije veľa veľa veľa tekutín aby nebola dehydrovaná ale to určite vieš .... takže prajem veľa šťastia a skoré uzdravenie 🙂

mamiajka04
22. máj 2013

nepodceň to a choď určite k doktorovi, rovno na pohotovosť, nech jej uško vyčistia, hádam ju nenecháš trápiť sa a určite jej to pomôže viac ako lieky, ktoré len utišujú bolesť, ale opäť sa vráti.