Poradíte liek pre 16 mesačné prechladnuté dieťa?

julka1979
26. dec 2012

Ahojte chcela by som sa spitat co mam dat mojmu 16 mesacnemu syncekovy na prechladnutie.Uz asi treti den ma plny nos,ale sopliky zatial len take priesvitne,nekasle,nekycha a dnes sa k soplikom pridala teplotka momentalne mame teplotu 37,8.Co mu dat.dakujem

desszi
26. dec 2012

Coryzalia, paragrippe, sinupret, vitamin C, vitamin D, vela tekutin, slepaci vyvar, nenutit jest, pokoj na lozku, pri velmi vysokej teplote obklady, v nevyhnutnom pripade nurofen. Teplotu znizovat az ked je 38-38,5. Sopliky podla potreby odsavat.

zuzka38
26. dec 2012

ja by som nedavala nic, len odsavala sople

jana2210
26. dec 2012

ahoj julka1979 ja malej davam na soplíky quix a homeopatické kvapky euphorbium,ked už kasleme davam hedelix,ked má teplotu 38 daj jej panadol...Nám až ked soplíky neprejdu do tyždna ideme doktorke,lebo mi nikdy iné nedá len to čo mam doma..tak rychle uzdravenie

saska.t
26. dec 2012

tak toto moze byt aj znak rastucich zubkov, ak je nachladnuty tak osccillo 😉

vefi89
27. dec 2012

ty si na prechladnutie čo dávaš?
čaj s medom a odsávať sople

malinkaaninka
27. dec 2012

pomaranče a kiwi,mandarinku a chrumkať mrkvu.nepchaj ho liekami,pestuj mu imunitu.je to len prechladnutie,nie angína..do nošteka quix alebo niečo podobné ale lieky žiadne.

zuzin78
27. dec 2012

Ist ku doktorke alebo si ju zavolat domov nech sa pride pozriet na tvoje babo , nic Ti nenahradi konzultaciu s lekarom

luciferkax
27. dec 2012

Načo všade pchať lieky, aj na obyčajné prechladnutie? Oddych, čajík s citronom a medom....

stanislavao
27. dec 2012

lieky sa neordinuju na internete. ak je to vazne, chodte k doktorke. ak to nieje vazne, tak caj, nahrievanie, byt v teple.