Poradíte krém na vyrážky z plienok?

aknel1985
20. júl 2012

Malej som kupila plienky babydream z cz a po dvoch dnoch ma cerveny zadocek a na cikulke vyrazky pritom ju casto prebalujem neviem asi ma alergiu na tieto plienky pricom doteraz sme ziadny problem s hocijakou znackou nemali vidim to prvy krat .......poradte nejaku rychloucinnu masticku davam jej hipp krem na zapareniny no tak to vyzera, ze zajtra letim do lekarne ......

palomka
20. júl 2012

rybacia mast

lauricka
20. júl 2012

zeby kozna lekarka? napise ti spravne maste. Na zaciatok mozno Imazol....alebo je to alergia...

bokroska
20. júl 2012

My sme mali rovnake tazkosti a pomohla mast BEPANTHEN.

drnduliak
20. júl 2012

weleda z dm

lian35
20. júl 2012

sudokrém

lenka311
20. júl 2012

Sudocrrem - používala som ho od narodenia a vživote sme zaparenú ritku nemali a to som tiež skúšala snáď všetky druhy plienok - podľa akcií... 😎 😎 - na Slovensku je ale bohužiaľ dosť drahý, mne ho nosil kamoš z Anglicka za úžastnú cenu...

kristina22
20. júl 2012

Ja nedám dopustit na Nivea SOS pomáha na všetko a hlavne rýchlo

xenicka13
20. júl 2012

urcite imazol krem pastu kupit, nam kozna poradila

ervenka
20. júl 2012

Aj ja odporucam Sudocrem. JE urceny aj na zaparene ritky, obsahuje o.i. zinok, je to hypoalergen, My sme nikdy nemali podrazdenu pokozku. Sudo davam pri kazdom prebalovani...

evuska32
20. júl 2012

Imazol 100bodov a aj krém proti zapareninám z DM Babylove s pantenolom je super 🙂

nelicefo
20. júl 2012

sudocrem 😉

cimba
20. júl 2012

Ialugen pomaha aj mi ho teraz pouzivame

luciahromadkova
20. júl 2012

ja odporucam sudocrem a tiez bepanthen a hlavne neutierat utierkami len umyvat pod tecucou vodou

veve8483
20. júl 2012

Aj ja urcite odporucam sudocrem, to pouzivam stale a ked nezaberie, tak potom imazol...

kamipa
20. júl 2012

synček sa my tiež vyhádzal a natierala som ho ako obvykle sudocrémom ale nejak to nepomáha tak som použila calciovu masť a pomaly mu to mizne...

nanku
20. júl 2012

ja odporucam bepanten ... podla nasho vyberu je najlepsi ... vysoka spokojnost. alebo aj z klorane je dobra masticka ... ta bola na 2 mieste ale na podrazdenu ritulku asi lepsie a rychlejsie ucinkovala

janzel
20. júl 2012

aj ja odporucam, sudocrem, bepanthen a najviac nivea SOS poriadne nahrubo a za chvilu je to prec

milka1978
21. júl 2012

sudocrem alebo imazol krém .... dá sa kúpiť aj bez lekárskeho prespisu .... mala som ten istý problém a imazol mi veľmi pomohol ..... potom sme už problémy nemali ... ked začneš používať imazol, je dobré v ňom aj pokračovať .... mne povedala lekárka, že nie je dobré aj sa dieťatku často menia kréminy na zadoček ... predsa len pokožka je citlivá a netreba ju premasťovať všetkým 🙂 prajem veľa šťastia

ludka140281
21. júl 2012

čo najviac vetrat zadoček(ak sa da aj čo najviac teraz bez plienky) a sudocrem,imazol prejde do 3 dní aspon nam to tak šlo....bude to zrejme alergicka reakcia na plienky

mimcak
21. júl 2012

Sudocrem je na všetko.My ho používame dodnes.Je hustý takže sa hned nezmaže.Nám ho odporúčali aj v nemocnici.

mysiacik2
21. júl 2012

Ahoj tiež odporúčam sudocrem. Používam ho aj keď su potničky alebo ako teraz keď sme mali cestný lišaj.

sandrika1986
21. júl 2012

Nám pomáhal sudocrem a rybilka na vyrážky.

danusskaaa
21. júl 2012

my tiez mame neustaly problem so zadockom. zacali sme preto aj latkovat co bola super vec, avsak pocas teplych dni uz zacali vyrazky vyliezat na ritku aj v takych plienkach. skusali sme vsetko! Sudokrem je fajn ale u nas skor ako prevencia, pretoze nie je dostatocne mastny a preto je vsetko na kozicke. Imazol s kombinaciou fialovej vodicky mame uz len ked je to fakt zle. inak pouzivame po kazdom prebalovani modru indulonu, ktora je tak mastna, ze vsetko ostava ne nej a ritka je cistucka s parkrat za den ju natrem pentenolom, ktory je tiez fajn mastny. sem-tam jej ritku vycistim aj repikom a ak niekde ideme pouzivame vylucne len harmancekove pampersky, ktore su pre nas zatial fajn.

iukapiuka
21. júl 2012

krémik na zapareniny od firmy Lansinoh 🙂 úplne dokonalý a prírodný 🙂

andreah25
21. júl 2012

nechtíková indulona 🙂

jana_ch
21. júl 2012

sudocrem je pre nás nr.1 🙂

sevi
21. júl 2012

nam pomohol imazol.pri oboch detoch.ako sme zmenili plienky a davali imazol a umyvala som repikovym cajom neosladenym vyrazky zmizli. Sudokrem je velmi dobry ale nam sa osvedcil skor pri zapareninach.

briketa
21. júl 2012

pytiol a nemusi byt nahrubo. a hlavne kde mozes, nechavat ju bez plienky. doma a ak byvate v dome, ze moze byt aj vonku, to by bolo najlepsie.

stanislavao
21. júl 2012

sudokrem