Pomôže inhalácia pri kašli a soploch?

iveta143
2. okt 2018

zdravim, chcem sa opytat...dcerka 4r. nastupila do skolky a uz je 2xdoma s nadchou a pridruzil sa uz aj kasel. Na odporucanie znamej som kupila inhalator a davam jej inhalovat Vincentku...no mam pocit ze to pomaha asi len na horne dych.cesty,lebo nema tie sopliky az take skarede ako ona zvykne mavat...ale trapi ma ten kasel..vecer ju ide rozdrapit od kaslu...pomoze vobec inhalacia? ako casto a ako dlho jej davat inhalovat? nechcela by som do nej vzdy davat vselijake sirupy, lebo urcite to bude casto co bude chora, kedze v skolke je teraz prvy rok...dakujem za rady a skusenosti

sasenka522
2. okt 2018

Ja som teraz tehu a kvoli drazdivemu kaslu sa naparujem nad materinou duskou a pomaha mi to 🙂 skuste aj malu nejako dostat do toho aby sa naparovala .. sice to nie je prijemne ale pomaha to 🙂

anabella111
2. okt 2018

@iveta143 ...Ja uvarim plny velky hrniec slanej vody a dam ho vyparovat ..tam kde spí..+ na utierku olej..a na min. do mikry....Prilozim na hrdlo..a drazdivy kasel ustupi...

mojasvadba1
3. okt 2018

@iveta143 dcerka min rok po nastupe do skolky detto, po pol roku opakovanych chorob (sopliky kasliky) som obstarala inhalator a inhalujeme vincentku,som si ista ze to pomaha teda nam urcite,nakolko nic ine jej (pokial nie je ze chora chora) nic ine nedavam. Ked je chora inhalujem ju dva trikrat denne podla stavu,ked zbadam sopliky alebo zakasle,inhalujem ju vzdy vecer pred spanim asi 15 mins aspon 3-5dni za sebou. Pocas prveho mesiaca v skolke mala uz dvakrat tieto stavy a zakazdym sme to ustali (klopklopklop). Neviem aky mas inhalator,ake nastavce,My mame do ust,do nosa a tvarovu masku,pouzivam ten nastavec do nosa. Plus mam z lekarne spray vincentka a ten jej (ked nezabudnem) streknem vzdy ked ideme zo skolky ;)

engie35
6. okt 2018

@mojasvadba1 aku znacku inhalatora mate? Dakujem

mojasvadba1
7. okt 2018

@engie35 My mame beurer ;)