Pomohol vášmu dieťaťu na dráždivý kašeľ Robitussin Junior?

polyana
30. sep 2012

Syn má nenormálne dráždivý a suchý kašel, dala som mu Robitussin ale zdá sa mi akoby kašlal ešte viac.

janinah
30. sep 2012

my sme sa s takým kašľom a kdejakými sirupčekami trápili dva-tri mesiace a neprestával, nakoniec alergolog. vyš. a vykľula sa z toho alergia a tam treba antihistaminiká a nie sirupčeky od kašľa 😒

lejlla
30. sep 2012

ja mam dobru skusenost so sirupom Sinecod a Sinupret...

renuliq
30. sep 2012

robitussin je u nas najucinnejsi sirup na suchy a drazdivy kasel, zabera takmer okamzite..pripadne moze byt pricinou kasla alergia, tak ako pise janinah..pokial ti uz takto kasle dlho a nic nezabera, zbehni sa poradit s lekarom.. 😔

nikolet_89
30. sep 2012

ahoj ja som malej davala Mucosolvan Junior ten nam zabral, a teraz mame Stoptissin a aj ten nam zabera

daniellca
12. okt 2012

U nás doma je jednoznačne jednotkou Hedelix, dobre zabera, je prírodny a hlavne upokojuje vecer pred spanim, takze sa mala nedusi, ale dobre zaspinka.

tilly
12. okt 2012

kazdemu zabera nieco ine... nam robitussin tiez nezabera... stoptusiin ano

xenicka13
12. okt 2012

ja davam ditustat

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xabri
15. okt 2012

Nezdalo.Nam sa po nom tak rozkaslal az plakal od bolesti.Najskor sme si mysleli, ze to asi ako ten liek zabera tak sme mu dali este raz a situacia sa zhorsovala tak odvtedy radsej mucosolvan junior.

alcapalca
15. okt 2012

aj nam len ditustat....a potom este jeden sirup je super, ale je na predpis,Trifed,nam pomaha

luciferkax
15. okt 2012

My ditustat a ked sa kašel trocha zvlhčí, no stále je dráždivý, tak stoptussin.

sedem
15. okt 2012

Tak u nas funguje tymianovy sirup, doma vyrobeny, zo sucheho drazdiveho kasla sa behom dvoch dni stane krasne vykasliavanie bez napinania 🙂
Ak by ste niekto chceli vyskusat, tak recept:
2dcl vody, do toho 200g cukru (ano dost, ale aspon detickam chuti), povarit 20 minut pod pokrievkou a potom skrutit, vysypat cele balenie tymianu (cca 10g, neviem presne) a nechat vyluhovat az do uplneho vychladnutia, scedit, dat do chladnicky a po polievkovych lyzickach uzivat cca 4-5 krat do dna 🙂

jaruska6
15. okt 2012

My používame Prospan, je na prírodnej báze celkom fajn.Nedávno som vyskúšla Thymomel, aj ten bol celkom dobrý.

bea1971
15. okt 2012

nam dr. napisala na recept Trifed exp.,no celu ciastku som musela zaplatit,nic nehradi poistovna,inak nam nic nedala dr.,ale absolutne malemu nepomaha,ved je aj dobre zname aj z medii,ze dr. radi a vela napisu na recepty,lieciva co im nasilu tlacia farmaceuti,ved vieme aj preco, 😅 urcite druhy, tak vo velkom dr. predpisuju,biznis je biznis a odmeny lakave za najviac popredpisovanych liekov pre tie ktore farm. firmy, su viacmenej dr. odmenovani,cest vynimkam,tak som nakoniec sla za znamou dets.dr. a ta vravela,ze Trifed neni bohvie co a hned mi predpisala viac liecikov na mieru site a s minimalnym doplatkom,tiez je to individualne,ved aj vlani, ked sme boli s malym u dr. s horuckou,tak ma este zjazdila,ze mam mu dat panadol,alebo paralen,ze mam urcite doma a ze dovidenia 😠

ivanabb
24. jan 2013

Dievčence,mamičky....chcem sa s vami podeliť o super babský recept na suchý dráždivý kašel...nám neskutočne zabral. a to moje detičky užívali snáď už všetko-malý má dokonca poč.astmu- tu je recept na ten zázrak: 😉 2-3PL tvarohu, 1PL kys.smotany, 1ČL nadrobno nasekanej cibule-všetko spolu zmiešame a necháme stáť 2hodiny pri izb.teplote.Zmes musí byť izbovej teploty(nezohrievať, aby tvaroh nestvrdol!). Zarobený tvaroh dáme na bavlnenú vreckovku, priložíme na hruď a na to dáme potravinovú fóliu.Obviažeme elastickým obväzom tak, aby sa to v noci nezošuchlo.Na hrudi by to malo byť minimálne 3 hodiny.My to dávame na celú noc.V noci nám dieťa ani nezakašle. Nazaj vyskúšajte!!!!!!!!!!! Náš malý spal celú noc bez kašla, a to vždy večer ked si lahne má také záchvaty...že strach, NEOLUTUJETE!

denisulik
24. jan 2013

Nám robitusin okamžite zaberá....ale je dobry aj stoptusin aj sinupret

janahalabala
24. jan 2013

Skuste TUSSIN, kvapky je možné dať od 2 mesiacov, moja malá dráždivo kašlala, v noci nemohla spat,a za 2 dni presiel kasel. Tlmi drazdenie na kasel.

lian35
24. jan 2013

Skúste Bronchicum sirup-je na prírodnej báze.

kachniatko17
24. jan 2013

nam pomohol solmucol a thymomel,skus

zuzin78
24. jan 2013

Ahoj my sme na drazdivy kasel davali stoptussin kvapky ako nam radila doktorka , len nikdy nam nezabral, skor zhorsoval stav az dcerka zacala byt dychavicna a plakala, ze sa nevie poriadne nadychnut ☹ my odvtedy na drazdivy kasel davame Droseru a zabara