Pomoc s kožnými problémom u bábätka

annalechmanova
15. apr 2023

Ahojte🙂 Chcela by som veľmi pekne poprosiť o radu.
Malý synček 1rok je vyhadzany na lícach, nikde inde na tele to nemá. Trvá to už niekoľko týždňov aj 3 mesiace. Boli sme u kožnej ktorá presne nevedela čo to je a predpísala mu masť ktora ale nič nerobila. Boli sme tam potom druhýkrát, predpísala mu ďalšiu masť ale ani tá nepomohla.
Skúsili sme zmeniť mlieko, dávať pozor na jedlo, zmeniť prací prášok, šampóny, krémy.. nič nepomáha.Sme už zúfalí.
Ak mal niekto niečo také prosím poraďte čo to je a ako sa toho zbaviť.
Ďakujem ❤️

mariadre
15. apr 2023

@annalechmanova ja by som mu to skúsila potierat aloe verou aspoň 2-3 dni tak často ako to pôjde.

kacena4
15. apr 2023

moja ma nieco podobne (neviem posudit podla foto) teraz v 12r. vyse roka to mala postupne to myzlo. nesvrbelo nic nepomahalo pri dotyku z vankusom to zcerveniavalo asi nieco ako kontaktna dermatitida po cca 1r. to ma vyrazne lepsie

alison11
15. apr 2023

@annalechmanova Ak periete práškom zmente na Lovela gél je pre detičky hypoalergénna a posteľnú bielizeň na bavlnenú najlepšie svetlé nič tmavé .Ak je na UM tak hypoalergénne,neviem či ste dali jahodovú výživu tú nedávajte môže byť z jahodvyhádzané pokiaľ má alergiu naň.Afloderm je dobrá mastička od kožnej ak Vám dala takú tou potierajte,ak by svrbelo kvapky fenistil pomáha pri alergiách.Držím palce v budúcnosti by som zašla na imunoalergologiu.My chodíme keďže mladší syn sa narodil z ekzémom na celom tele ktorá prichádza prioslabenej imunite a alergiách na niektoré potraviny.

sapetka
15. apr 2023

Mozno skus nejake aditivum do kupela a umyvat mu s tym licka

annalechmanova
autor
15. apr 2023

@mariadre Ďakujem za radu, vyskúšam to

annalechmanova
autor
15. apr 2023

@alison11 Ďakujem pekne za radu, určite vyskúšam čo píšete

annalechmanova
autor
15. apr 2023

@sapetka To sme skúšali, kožná nam predpisala aditivum do kúpeľa no nepomohlo to

stanka190
15. apr 2023

Skús na fb Pauli Galova , má dobre recenzie a mnoho ľudí píše ,že im pomohla

andrea_prestastna
15. apr 2023

Vyskusaj hypermangan u nas vzdy zabral. Jemne rozried v miske a tamponikom umyvaj pozor na ocka

tannja
15. apr 2023

Vyskusaj Holtov krem

mariadre
15. apr 2023

@annalechmanova potom napíšte či pomohlo

alison11
16. apr 2023

@annalechmanova Držím palce aby pomohlo

mirkaknm
16. apr 2023

To je reakcia na jedlo, maste nepomozu. Skuste si odsledovat co papa a co mu skodi.