Pomáha vašim deťom Imunoglukan?

8. sep 2022

Ahojte pomáha vašom deťom sirup imunoglukan ? Nieje to len reklamný ťah ? Mam choré deti a doktorka kázala mi dávať im dvojnásobok dávky

luccija
8. sep 2022

Tiez ho beriem aj ako dospela.Mne ho odporucala aj cez Covid zvysit davky

nikha2809
8. sep 2022

Pomáha ale dlhodobo.Necakaj zázraky za týždeň, mesiac.Maly keď bol už dva krát soplavy tak mu stačila len dvojnásobná dávka a hneď to prešlo nič iné som mu nedávala.Ale teda dávam polroka v kuse potom dva mes.pauza

dennynkoo13
8. sep 2022

Súhlasím s @nikha2809 sirup je výborný

uriva
8. sep 2022

Nám ho tiež doktorka odporúčala + v kombinácii s Bactoralom, to sú cmúľacie tabletky na večer na báze probiotík s déčkom. Nám to pomáha zatiaľ paráda.

vikusjk
8. sep 2022

Ja som davala dcere kapsuly Imunoglucan Akut (vysypala som ten prasok na lyzicu s medom, osladenym cajom atd) a velmi jej pomohol, ale inak sirup dlhodobo nedavam. Ked bola mensia ho brala, ale nepostrehla som vtedy nejake zlepsenie, mozno ho brala kratko. A este velmi pomaha Devit (kvapky, alebo kapsulky), vzdy v obdobi chripok, alebo ked ideme niekam do davu ludi, hlavne teraz v covidovom obdobi ked sme isli, tak sme si davali denne Devit vsetci

nikola81
8. sep 2022

Vo februrari sme prekonali covid cela rodina, ja a syn sme mali uplne rozhasenu imunitu. Neustale sa nam opakovali zapaly hornych dychacich ciest. Lieceny sme obaja vsade, imono-alergo, ORL, stale odbery krvy, vytery. Kazdy mesiac sme mali antibiotika. Bolo to hrozne. V juni mi poradila doktorka z ORL aby sme skusili posilnit imunitu. Tak som skusila imunoglukan sebe aj synovi. Ja som odvtedy bola raz nachladnuta, syn 2x len soplik co sme vyriesili doma bez lekara. Ja za seba teda odporucam a skutocne dlhodobo.

maminatimka
8. sep 2022

aj vitaglukan je vyborný ale treba brať dlhodobo..

dominika_trg
8. sep 2022

my striedame Imunoglukan a ČOKINELA imunno, pretože sú tam naviac probiotika zinok aj D

martina8995
1. mar 2024

@nikola81 Dobry vecer a ako dlho ste ho btali az ste videli vysledky?

milanemila
1. mar 2024

Ja davam dcere ten acute, ked vidim ze na nu nieco lezie alebo aj pocas choroby (jedno balenie vychadza na 10dni).
Tazko povedat, ci nejak super zabera, uskodit neuskodi, takze nevidim dovod nedavat 🤷🏼‍♀️
Ja som si vsimla, ze cim viac casu travime pri mori, tym je dcera menej chora. Teraz sme neboli, lebo som bola velmi tehotna, potom porod, dorabanie noveho byvania, stahovanie a fakt bola za posledneho pol roka 4-5x chora, co inak bola tak 3x za rok aj to nebrala este ani antibiotika.

nikola81
1. mar 2024

@martina8995 ak si dobre spominam tak mesiac. Bral ho asi rok a potom som mala dojem zenje znova castejsie nachladnuty. Akoby prestal ucinkovat. Dr mi vtedy povedala ze je dobre po tak dlhej dobe uzivania zmenit pripravok na imunitu. Tak sme skusili Ampcare junior, lenze je to aj financne narocnejsie - mensie balenie a drahsi ako imunoglukan. Teraz aktualne uziva kozie kolostrum Bioalis. Tiez nie lacne ale zatial sa drzi.