Pomáha krém Alergol deťom s peľovou alergiou?

kakakina
28. apr 2012

Ahojte mamicky a oteckovia alergikov! Mozem otazku?Mam trojrocneho synceka,a minulu jar mu zistili alergiu.Ma tam jarne pele,letne tiez,psika a uz ani neviem co!My s manzelom niesme alergici,takze skuste mi poradit,ako mu pomoct,alebo aspon zmiernit priznaky. ☹ .Berieme Zyrtec,10kv denne,a ma aj sprej do nosa a kvapky do oci.Problem vsak je,ze nastriekat do nosa,ci kvapnut ocka je takmer nemozne,krici akoby sme ho rezali,a ked mu kvapnem tak place,ze to urcite slzickami vylpavi von.Tento rok,je to este horsie ako vlani,sopli,kycha,slzia mu ocka aj napriek tomu ze zyrtec uz uzivame takmer mesiac!!!Dnes som mu dala 10kv.fenistilu pred spanim,len neviem ci mozem sucasne so zyrtecom.Poradte,ist znova ku alergologicke,alebo to musime len vydrzat!Mozem s nim chodit von,ci v tychto dnoch ked je taky velmi usopleny a slzavy,radsej sediet doma?Dakujem za kazdu radu 😉 !Este otazka,uziva niekto krem ALERGOL,vraj zmiernuje priznaky alergie,ked sa natrie pod nostek 😕

janinah
28. apr 2012

ahoj,tiež som sa na to pýtala na jednom fore a bola mi doporučená radšej obyčajná kozmetická vazelína,ktorá urobí film na nosovej sliznici a zadržiava peľ,Alergol vraj nie je komfortný,niekoho akoby štípkal a to písali dospelí...a tiež mi nie je jasné pri Alergole miesto použitia,logicky by mi viac sedelo,že sa používa na sliznicu nosa-dnu a nie niekde pod noštek...môj syn má alergiu najviac na roztoče a plesne,prejavuje sa kašľom,máme súkr.tému Mamičky alergikov,ak chceš,tak sa pridaj tam.. 😉

kakakina
autor
28. apr 2012

@janinah ,a ako sa mozem pridat???

janinah
28. apr 2012

@kakakina už som ťa pridala,klikni súkr. témy a potom nájdi tému Mamičky alergikov a môžeš písať 😉

marika05
24. feb 2017

@janinah je este skupina aktualna ? Boi by mozne mq.pridat ?

janinah
25. feb 2017

@marika05 posielam pozvánku

nelinkalucka
17. máj 2017

@janinah prosim, je skupinka aktualna? Vďaka