Pomáha difúzer pri chorobách?

30. nov 2022

Prosím pomáha pri chrobach? Myslím, keď je dieťa zahlienene? Čo potom doň používate? A ako to je? Ak chcem používať v roznych miestnostiach...t.j. rôzne m2. Ďakujem

vkatush
30. nov 2022

Neviem ako dlhodobo, ale mne včera poobede prišiel nový a zároveň mám teraz dosť plný nos, nič nerobím, len smrkám.
Zapla som ho hneď ako prišiel, kúpila som si eukalyptus kvapky, tak som tam nejaké pridala. Hneď prevoňalo celú izbu a celý čas, čo som v nej bola, som ani raz nepotrebovala vreckovku. Uvidím, či mi to pomôže na dlhšie alebo to bola len prvotná reakcia...

mamickalisticka
30. nov 2022

Ja ho púšťam našim chalanom s eukalyptovym olejom, keď chcem aby sa im pustili zadné sople von..

lenuska9999
30. nov 2022

Ja mam tento od Beuer. Je ultrazvukový a tichucky. Kvapkami do neho eukalyptus olej keď sú deti zasoplene a krásny im uvoľní dutiny

zuzanna33
1. dec 2022

Difuzer zvlhčovače vzduchu ani aróma lampu nevyliecia choroby len zmierňujú priebeh ja používam aróma lampu z už spomínaným eukaliptovym olejom a striedam z cajovnikovim olejom taktiež medovka je príjemná ale všetko používam počas jesene a zimy na prečistenie vzduchu a kvôli deťom na dobrý spánok...Na zahnanie chrípky je najzdravšie vetranie

petik22
1. dec 2022

baby a qku znacku olejov davate?

terike_91
1. dec 2022

📌