Polydaktylia - viac prstíkov

andrejka1974
7. júl 2012

mam dcerku ktora sa narodila s viacerymi prstikmi ma na kazdej ruke 6 prstikov 2 malicky na lavej ruke ma dva funkcne malicky a na lavej nozicke ma tiez dva malicky napiste mi kedy vase deti operovali my ideme na konzilium v septembri a operovat by nas mali v oktobri ked budeme mat 6 mesiacikov

andrejka1974
autor
24. sep 2012

tak operacia je uz dana na 28.11 drzte nam palceky

monika15
25. sep 2012

@andrejka1974
drzim ti palce !!!!! drzte sa.....
ja som este o takom ochoreni nepocula... ale dufam,ze vam to napravia a bude vsetko OK...

andrejka1974
autor
25. sep 2012

@monika15 budeme ako vacsina mikulasky balicek si uz vezmeme s nasimi 5 prstikmi

monika15
25. sep 2012

@andrejka1974 super... 🙂 tesim sa aj za vas... =)

rebekanr
3. okt 2012

Dobry den, ja som sa narodila tiez so siestimi prstami na lavej ruke a na lavej nohe.Tiez "malicky" .Operovali ma ked som mala cca rok v Ba. Mam to pekne spravene: na ruke mam len malu jazvicku, na nohe trosku vidiet "prazdne miesto" pretoze tam bol ten prst taky siroky ako palec. Nik v rodine taku diagnozu nemal, ale ked som sa snazila otehotniet, na genetike mi povedali, ze je 50 %-na sanca, ze moje dieta bude mat tiez 6 prstov. Nastastie, dcerka je zdrava, ale po narodeni som jej tie prstiky niekolkokrat preratavala 🙂 Budem na vas mysliet a dajte vediet ako ste dopadli.

rebekanr
12. dec 2012

No ako to dopadlo?

ivanka.7
30. máj 2013

@rebekanr dobre to dopadlo, ak mozem hovorit za Andrejku, Rianke to ani nevidno 🙂