Polročný synček vygrckáva umelé mlieko

lenula57
29. okt 2013

Ahojte, mám polročného syna a včera mi začal vygrckavat nutrilon 2ku lebo som už vymenila za 1tku lebo veľa spapal prosím Vás je to vážne lebo keď mal banan,mrkvu a zemiak a odomňa mlieko bolo všetko v poriadku ale ako náhle mu dám fľašu naťahuje ho a vracka môže to byť z toho alebo mu mám dať naspäť 1tuk?!

zahradka76
29. okt 2013

Ked Ti z dvojky Nutrilonu vracia, tak mu ju nedavaj. Skus ine pokracovacie mlieko od pol roka.

klincek
30. okt 2013

@lenula57 ak ylucis to, ze je len prejedeny, tak naozaj moze byt problem v mlieku. neboj sa ho vymenit, ten nutrilon nieje az taky uzasny, ako sa vsade pise 😉

lenula57
autor
31. okt 2013

@klincek ja som mu dala naspäť jednotku a tu bezproblémov uvidím ale za tri dni mu vrátim na späť a uvidí sa..

klincek
31. okt 2013

@lenula57 jednotku moze pit aj dlhsie nez je odporucany vek, ak mu vyhovuje, zvlast ak uz aj prikrmujes(?). skus sa po case k tej dvojke vratit a potom uvidis podla reakcie..

lenula57
autor
31. okt 2013

@klincek áno prikrmujem..len teraz je malý speceny z banana a plače a to moje zúfalstvo ako mu pomôcť.. ☹

klincek
31. okt 2013

@lenula57 skus mu dat na par dni do mlieka probiotika, trocha hladkat brusko /ak to znesie/ a cvicit s nozkami. a vela nosit, ale to uz asi robis aj tak, aby tolko neplakal...pripadne oslov lekarku, co este pomoze, ale asi ti nic zvlastne neporadi. banan nedavaj samostatne, a nie vela, iba kusok a pomiesaj s jablkom. zrejme ma maly citlivejsie brusko, ked aj na nove mlieko reagoval vracanim.