Polročný syn sa stále celý napína

leea111
24. jún 2022

Ahojte , moj syn bol donedávna pokojné dieťa a vedel sa pekne vyhrať, na rukách niečo vydržal . No poslednú dobu ho vezmem na ruky a už sa odomňa odtláča začne sa napínať a musím ho položiť niekam lebo prídem o ruky . Na podložke však tiež dlho nevydrží a je nervózny . Napína sa aj keď ho posadim do jedálenskej sedačky aj do postielky položím . Občas aj pri kojení . Často je nervózny , čo doteraz nebol . Zúbky žiadne ! , často grcka. Neviete čím to nervózne napínanie môže byt ? O 10 dni mame poradnu , ísť radšej skôr ? Dakujem za každú skúsenosť či radu .

ivangeline
24. jún 2022

Zle travenie alebo malo spanku...prip zacinajuce zuby.

lucka_ke
24. jún 2022

podľa popisu boľavé bruško, pije umelé mliečko?

babovka2321
24. jún 2022

@leea111 nezacali ste s prikrmami?

leea111
autor
24. jún 2022

@babovka2321 áno 🙈

leea111
autor
24. jún 2022

@lucka_ke nie kojím ho .

babovka2321
24. jún 2022

@leea111 nooo ved mas odlsedovat kazdu zeleninu, ci nema reakciu - to moze byt aj bolave brusko. Tak asi mu nieco nerobilo dobre 🙂

lucka_ke
24. jún 2022

sorry, prehliadla som
tak mu daj len jeden druh príkrmu a sleduj reakcie, ak bude OK tak skús iný druh, nemiešaj viac druhov spolu

leea111
autor
24. jún 2022

@babovka2321 @lucka_ke no davala som mu 3 dni mrkvičku 2 zemiak keďže mu nechutil potom 3 dni batat a 2 dni cuketu a teraz toto maximálne pomixujem dokopy. Nezdalo sa žeby mi nieco bolo . On sa tak naťahoval aj pred tým len menej . Tak som to akosi nepripisovala príjemnom. Len posledné dni už sa naťahuje dosť casto . Akurat kakanie zacal mat take hustejšie. Zatiaľ je len tuto zeleninku už som chcela začať davat maso .

kuriatkocervene
24. jún 2022

@leea111 skus do prikrmov pridavat lyzicku oliv oleja alebo ghee masla. Lahsie sa detom potom travi.

danielahamar
24. jún 2022

Zemiak by som vylúčila a z Vašej stravy úplne mlieko