Podpora imunity u 3-ročného dieťaťa

nykkushka
5. jan 2023

Žienky, môžem poprosiť rady, čím podporiť imunitu u 3r dieťaťa? Kľudne nejaké lieky, sirupy, čaje, cukríky, kvapky. Už sme mega zúfalí 😵😶🤯🙏
(Rady typu - veľa chodiť von, vyvážená strava, ovocie a zelenina nepotrebujem, to všetko robíme ale tak je to na prd 😶🙄😣)

anjelicek26
5. jan 2023

Tak skuste este odniest na rozbor stolicu - parazity, plesne v stolici, rozne intolerancie sposobuju zle vstrebavanie zivin a potom mozes - chodit von, jest zdravu a vyvazenu stravu - ale co s toho, ked to creva poriadne neabsorbuju a telo je stale v akomsi deficite... urcite chodte touto cestou a potom pridat aj probiotika...ale najprv ten rozbor... to je to, co este vies spravit sama, potom smer imunolog... "zazracny" kvapka sirup caj na imunitu neexistuje...

nykkushka
autor
5. jan 2023

@anjelicek26 ja som si vedomá, že to robí aj extrémne veľká nosná mandla 😣🙄 ja som len chcela, či niečo popri tom neexistuje.. Lebo sme už skúsili ozaj všetko, berie Cčko, Dčko, probiotika...

evaachesa
5. jan 2023

No veľa krát aj pediater povie že dieťa si tými chorobami len musí prejsť a vybudovať imunitu. Niekedy to trvá aj 2 roky od nástupu do škôlky. Ja dávam 3 ročnému Imunoglukan ako kúru na imunitu, no teraz má pauzu...a inak Dcko a Ccko

lilyianka
5. jan 2023

@nykkushka ja dávam rakytnikovy olej v kapsuliach

anjelicek26
5. jan 2023

@nykkushka a tu nosnu mandlu nejdete nejako riesit? Synovi ju zmensovali, davali prec nosne polypy, rurky do usi... jemu to len a len pomohlo.

nykkushka
autor
5. jan 2023

@anjelicek26 riešime to, len v našom okolí ho nikto nechce uspať, nema 3r ani 15kg. V Piešťanoch aj BA kde by ho uspali dávajú termíny na leto 🙄 tak musíme volať niekam inam...

anjelicek26
5. jan 2023

@nykkushka my sme dostali vtedy nastastie termin rychlo, ale to aj kvoli tomu, ze vobec nepocul. Drzim palce, nech najdete dobreho lekara, ta narkoza je kratucka, rychlo je to spravene.

nikamichal
5. jan 2023

Treba navštíviť imunologa. Moje deti mali často antibiotiká...stále nejaká choroba...raz jeden raz druhý. Predpísané majú bronchovaxon a dcérka berie Imunor. A toto nám veľmi pomohlo. Beriu to už rok s prestávkami. A oveľa lepšie....

merrymajer
6. jan 2023

@nykkushka ahoj moja dcérka 7 rokov a tiež býva dosť chorá. Po tom hnusnom kovide sa jej imunita nie a nie spamätať. Chodíme na alergológiu a teraz posledne nám dala IMUNOR. Ze treba znova tu imunitu naštartovať. Teraz sa zatiaľ drží, uvidíme po sviatkoch co prinesie a za aký čas 🤷‍♀️.... Držím palce. 😉